Ženy Lokomotivy obhájili titul

VČ přebor žen 2019 – V sobotu 26.10.2019 se za účasti osmi týmů odehrál pátý a zároveň i poslední turnaj VČ přeboru žen „OPEN“ 2019 v nově otevřené hale ve Svitavách. Vítězem pátého turnaje se staly českotřebovské hráčky, které v napínavém finále porazily Svítkov až v nájezdech, které rozhodla Petra Kvasničková. Třetí příčku ukořistily Bárbíny Kyjov nad pardubickým Autosklem. Páté místo vybojovaly letohradské Laně v nájezdové přestřelce nad domácím týmem ze Svitav a sedmé místo nakonec braly Sudoměřice, které udolaly slovenskou Skalicu. Celkovým vítězem VČ přeboru žen „OPEN“ 2019 se stala TJ Lokomotiva Česká Třebová, která tak obhájila své vítězství z loňského ročníku.

OHLASY PO TURNAJI

Petra Kvasničková (TJ Lokomotiva Česká Třebová): Na poslední turnaj jsme jeli s jasným cílem zvítězit v tomto turnaji a zároveň obhájit celkové vítězství z minulého roku. Základní skupinou jsme prošli bez porážky. V boji o finále jsme narazili na Kyjov, se kterým jsme sehráli vyrovnané utkání. Rozhodnout muselo až prodloužení, které jsme ukončili po několika sekundách. Ve finále jsme podruhé v turnaji narazili na Svítkov. Utkání opět dospělo až do prodloužení, ve kterém branka nepadla a rozhodnout musely až nájezdy. V penaltách jsme byli my tím šťastnějším týmem a opět jsme se radovali z vítězství, kterým jsme potvrdili obhajobu loňského prvenství. Ještě na závěr musím vyzdvihnout výkon gólmanky Lindy, která v bráně „čarovala“.

Děkujeme Svitavám za uspořádání turnaje v krásné nové hale,

kterou můžeme našim hostitelům jen tiše závidět.“

Je rozhodnuto – reprezentantka Petra Kvasničková proměňuje rozhodující nájezd…