Starší žáci na úvod sezony dostali nadílku od modrého týmu z Polabin

S přechodem do vyšší věkové kategorie všichni očekávali, že ta letošní sezona nebude vůbec jednoduchá. Los nám na úvod přihrál asi jednoho z nelepších soupeřů. Mladíci v modrém do toho šlápli hned od úvodního vhazování a než jsme se všichni stačili pořádně nadechnout v polovině druhé minuty jsme prohrávali 2:0. Domácí postupně zvyšovali náskok a všichni na naší střídačce byli rádi, že se po první třetině zastavil na 10:0. A to minimálně dalších deset gólovek David v brance pochytal.

Druhá třetina byla tím nejlepším co jsme v zápase předvedli. Do jedenácté minuty jsme inkasovali pouze dvakrát. Zlepšení bylo vidět, ikdyž i to, že soupeř polevil.

Po závěrečné siréně na časomíře svítilo 26:0 pro domácí tým. Uf – máme to za sebou a víme co nás kde nejvíc páli. Děkuji všem za bojovný výkon a především našim novým třem spoluhráčům z Přelouče. A budu doufat, že se s nima letos uvidíme v sezoně často…