První turnaj PŘÍPRAVEK po nucené pauze v Chrudimi – vyšel na výbornou…

Na první turnaj po rozvolnění měla jet původně našlapaná sestava, které se ze dne na den

zužovala a zužovala . Asi nevěřící Tadeášové, Patrikové a Denisové jsou stále ovlivněny dnešní divnou dobou a nevěřili, že se bude už dnes hrát…

Ale skutečnost se stala pravdou a jelo se i za stále platných zpřísněných opatření hrát…

Díky všem kteří to nevzdali…

Jak to viděl  v Chrudimi trenér přípravek David Snítilý :

Po nekonečně dlouhé covidové pauze kluci konečně natáhli stulpny, nasadily blembáky a chytili do rukou hokejky.

Naše sestava na první turnaj přípravek v Chrudimi byla nepočetná. Výhodou bylo, že jsme se všichni (trenér, čtyři hráči a novic v brankařské výstroji Lukáš) vešli do jednoho auta. Hned v prvním zápase s Letohradem jsme v první půli bojovali se skvěle chytajícím gólmanem, který krom dvou střel všechny naše pokusy zlikvidoval. V druhém poločase už se naštěstí gólostroj rozjel  a po dalších dvou zápasech s červeným a žlutým týmem Hradce Králové měli kluci na kontě 45 gólů oproti 3 inkasovaným. Nejtěžším soupeřem byla  nakonec domácí Chrudim, kterou jsme udolali díky trefám Štěpána a Majkyho 7: 1. Poslední gól padl z vhazování 10 sekund před koncem zápasu.
Všem hráčům děkuji za bojovný výkon a organizátorům za skvěle připravený turnaj a tradičně přátelskou atmosféru.
Loni jsme si na závěr turnaje zahráli s domácími přátelské utkání, letos jsme turnaj ukončili sérií asi třiceti nájezdů.

O dalším víkendu se do hry zapojí také mladší žáci.