PRVNÍ PORÁŽKA V SEZÓNĚ, VYSOKÉ VÍTĚZSTVÍ SI PŘIPSALI JEŽCI

Ježci Heřmanův Městec – TJ Lokomotiva Česká Třebová 9:1 (1:1, 4:0, 4:0)

Sestava ČT: Sterenčák – Broulík, Jirmásek, Čapek, Furik, Švec Š., Zeman L., Hynek, Válek, Hyksa, Tomeš, Faltejsek, Smutný, Řehák, Hudec

Branky ČT: 14:54 Hudec (Jirmásek, Švec Š.)
Vyloučení: 5:5
Využití: 1:0
V oslabení: 0:0

Michal Broulík, hrající trenér TJ Lokomotiva Česká Třebová:

„Po týdenní pauze jsme hráli v Heřmanově Městci. Po první třetině byl stav nerozhodný 1:1. Řekl bych, že jsme v ní měli místy více ze hry a několik slibných příležitostí. Ve druhé třetině jsme opět nebyli schopni několik „tutovek“ a domácí trestali chyby a hrozili z protiútoků, kdy se opakovaně dostali do přečíslení 2-1, 3-1, 2-0. Po dvou třetinách se díky tomu Ježci dostali do vedení 5:1. Do poslední části jsme udělali změny. Příležitosti, které jsme měli jsme opět nedali a domácí navýšili skóre a do závěrečné sirény přidali ještě další branky. Ježkům se v zápase střelecky dařilo, my jsme nedali 100% šance a zbývající chytil brankář domácích. Myslím si, že útočníci domácích se museli před naší brankou bát, protože tam byli úplně sami. Některé individuální výkony našich hráčů zůstaly za očekáváním. Skóre sice vypadá hrozivě, ale zápas byl mnohem vyrovnanější než se může zdát.“