První hokejbalová mobilní aplikace na světě je spuštěna! Stahujte na AppStore a Google Play (ty vl..)

ČMSHB

Převzato z hokejbal.cz

redakce, ČMSHb 14. 12. 2021, Foto: Matfix (Matouš Ingršt)

Českomoravský svaz přináší pro všechny hokejbalisty předčasný vánoční dárek ve formě zbrusu nové mobilní aplikace Hokejbal, kterou si kdokoliv může stáhnout do svého telefonu nebo tabletu a mít tak aktuální přehled o veškerém hokejbalovém dění u nás.

>>STAHUJTE NA APP STORE<<>>STAHUJTE NA GOOGLE PLAY<<

Aplikace Hokejbal je určena pro všechny hráče, fanoušky a všechny ostatní, kteří se o hokejbal zajímají. Je zaměřena nejen na jednotlivé týmy, soutěže a hráče, ale nabízí komplexní obsah z hokejbalového dění v České republice. Vývoj aplikace probíhal ve spolupráci Technické komise ČMSHb s firmou eSports.cz a navazuje na již spuštěné projekty nových webů s informačním systémem a jejich vzájemného propojení.

Obsahuje v sobě kompletní informace o všech českých soutěžích, jejich zápasech a velkou spoustu statistických údajů. „Uživatel si může vybrat svoje oblíbené týmy, přičemž mu pak u toho hlavního chodí aktuální upozornění na začátek zápasu, změny skóre, výsledek, ale i informace o článcích a výsledky ostatních vybraných týmů. Personalizovaný obsah tedy záleží na jednotlivých preferencích a jeho sympatiích k určitému klubu nebo soutěži. Při výběru oblíbené soutěže může po spuštění aplikace ihned přejít na aktuální tabulky, výsledky, statistiky a informace. U utkání je veškerý obsah „živý“, v rámci jednotlivých zápasů se například ihned objevují informace poté, co jsou zadány v elektronického zápisu,“ představuje aplikaci předseda TK ČMSHb Jaroslav Pikula.

Záběr aplikace je ale mnohem širší, součástí je také například rychlá volba na Extraligu, nebo třeba články o reprezentaci. Kromě tohoto obsahu najdete v aplikaci také aktuální články, videa, odkaz na fanshop a spoustu dalších informací.

>>STAHUJTE NA APP STORE<<>>STAHUJTE NA GOOGLE PLAY<<

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *