Přípravky odehrály turnaj v Polabinách

Dva dny před turnajem přípravek v Polabinách byla naše účast nejistá, nejen kvůli neustále se měnícím proti covidovým  opatřením.

Z původně domluvené sestavy nám zbyli jen tři hráči a tak jsme museli improvizovat. Naštěstí vedeme kluky k všestrannosti a tak nachlazený útočník Páťa oblékl gólmanskou výstroj a náš brankář přezdívaný „Motorová myš“ vletěl do útoku, kde sázel góly a nahrávky jak na běžícím páse. A protože i ostatní přiložili hokejku k dílu, odjížděli jsme z Pardubic se vztyčenou hlavou.

V prvních třech zápasech jsme sice otáčeli nepříznivé skóre, ale kluci ukázaly charakter a bojovnost a týmy Eagles Brno (7 : 3) a HBC Autosklo-HAK Pce – bílý tým (5 : 2) udolali. Ve třetím zápase s HBC Autosklo-HAK Pce – modři ukázali charakter trenéři soupeře, když jsme za stavu 1 : 2 v závaru před brankou inkasovali třetí gól kopnutím. Sami opravili výrok rozhodčího a Dan následně srovnal na 2 : 2. Remízu bychom v tu chvíli brali všemi deseti, ale v poslední minutě došlo ke kuriózní situaci. Majky vyhrál buly a žonglujíc s míčkem na čepeli ho poslal na Štěpu, který využil nepozornosti gólmana a skóroval z půlky do prázdné. Poté co Pardubičtí 8 sekund před koncem vyrovnali, se nám trenérům v podstatě ulevilo, protože vyhrát jsme si nezasloužili.

Poslední zápas s početně nejslabším a značně vysíleným  týmem Rangers Opočno, se už během prvního poločasu změnil v nechtěnou exhibici a tak jsme naše rozjeté střelce upozadili a snažili jsme se docílit toho, aby si dal gól i Miki. I tak jsme z 23 střel 12x skórovali.

Díky všem za bojovný výkon.

A ačkoli jsou vyhlídky na další turnaj momentálně nejisté, udržujte se v kondici a neklesejte na duchu.