Přípravka uzavřela oficiální část sezony na turnaji v Přelouči

Přípravka odjela na poslední turnaj po dramatickém vústění dopravy jen s třinácti hráči a Davidem v brance. Aby toho po komplikacích s dopravou, kdo kde s kým a jak nebylo málo, tak ještě po cestě do Přelouče mělo pár hráčů potíže strávením. Někteří borci co se kochali, tak na pardubickém závodišti ještě otáčeli  vozidlo.

Ale už ke hře v prvním utkání poprvé s Lomnicí nad Popelkou jsme si to svoje splnili, ikdyž jsme museli díky nevolnosti trochu manipulovat se sestavou.

V dalším utkání na nás vyběhla Alfa s modrým týmem a naše honičky a rvačky v pauze nám vzali sílu a dostali jsme na frak.

Plné soustředění přišlo na závěrečný mač s domácím týmem. Naše vedení brzo vzalo za své a tak jsme ač neradi zase motali se sestavou, protože se opět dostavilo nevolno. Velkou bitvu jsme dokázali udržet  ve vedení až do závěrečného hvizdu. Bylo to pro nás důležité nekončit sezonu prohrou.

Na mikrojesle čeká ještě poslední turnaj o příštím víkendu po kterém přijde poslední trénink a možnost dvou turnajů v rámci Týdne sportu a v sobotu 29.6 vedle Zimního stadionu v rámci doprovodného programu světového pohárů .

Případně je možnost účasti na soustředění  v rámci letních prázdnin, ale to už bude o nové sezoně,

která by měla přinést na základě zkušeností z té končicí několik změn. Statistika nuda je…, ale fakta hovoří za vše…

Děkuji všem za celou sezonu… všem hráčům, hráčkám, ale i rodičům a hlavně řidičům

a také trenérovi Honzovi a asistentům Markovi a Oliverovi…

 

PS zájemci o individuální hodnocení nechť se klidně přihlásí ballct@seznam.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *