Přelouč byla o gól lepší..

HC Jestřábi Přelouč:TJ Lokomotiva Česká Třebová
3:2(1:0,1:0,1:2)

Pohled Michala Válka na utkání v Přelouči

Vstup do zápasu byl od nás velmi vlažný, než jsme se rozkoukali dostali jsme smolný gól. 2. třetina byla vyrovnaná hrálo se na horu/dolů je škoda, že jsme dostali 30 s před koncem 2. třetiny góly na 2:0. Před třetí třetinou jsme stáhli lajny ze tří na dvě a svůj efekt to určitě mělo. Vlítli jsme na Přelouč ve velké stylu bohužel jsme inkasovali. Je to sport. Hokejky jsme nesložili a po 2 gólech baronise Zdendy Smutného jsme trápili tým Přelouče až do konce. Zkusili jsme i odvolat brankáře a tlačili jsme na jejich branku bohužel bezúspěšně. Jsem pyšný na celý tým, který se semknul a věřil do poslední vteřiny, že vyrovnáme. Máme silné mužstvo, které věřím, že s v dalších zápasech ještě poroste a ukáže svoji kvalitu. Co se týče rozhodování nebo nerozhodování kdo bude nebo nebude hrát buď to budete respektovat nebo na zápasy, které se hrají jako tým vůbec nejezděte. Někteří se chováte jako ubrečené děti a pak to vidí ostatní a nechci aby se i ostatní hráči chovali jako děti a měli špatný příklad z Vás. Pro nikoho není příjemné když sedí a mrzne na lavičce, každý jsme to zažili, ale ten člověk je tam s týmem může podporovat jinak otvírat dvířka, fandit, být připraven kdyby se někdo zranil. To je za mě vše.

🙂

Příští týden nás čeká další nepříjemný soupeř z Pardubic. Pojďme příští týden přivést body.