Podpořte dobrou věc nákupem roušek! Dárky z fanshopu získáte do Vánoc při objednání do 22.11.2020

Listopad je téměř ve své polovině a Vánoce tak nezadržitelně klepou na dveře. Nevíte, co pořídit svým ratolestem či známým milujícím hokejbal? Pak navštivte náš specializovaný fanshop a pořiďte pod stromeček exkluzivní hokejbalové kousky. Dodání do Vánoc však garantujeme při objednání do 22.11.2020.

Českomoravský svaz hokejbalu nabízí na hokejbalovém fanshopu limitovanou edici roušek „Moje srdce patří hokejbalu“! K dispozici je omezený počet kusů a celková částka z prodeje poputuje na dobročinné účely Nadačnímu fondu Kryštůfek! Posláním nadačního fondu Kryštůfek je pomoc dětem, které se ocitnou v péči zdravotnických záchranářů nebo personálu urgentních příjmů nemocnic, což jsou aktuálně lidé v první linii!

Nakupujte prvotřídní roušky na FANSHOPU ZDE!

Zboží objednané na fanhospu do 22.11. dodáme do Vánoc!

Stále váháte, co pořídit svým blízkým k Vánocům pod stromeček? Překvapte je oficiálními kousky národních hokejbalových týmů například v podobě kvalitní kšiltovky či kulichu. Hokejbalový fanshop navíc naskladnil oficiální ponožky českého národního týmu, tento praktický dárek se nikdy neztratí a nabývá na jedinečnosti. Do této chvíle nosili tyto ponožky primárně jen trenéři reprezentačních celků! Samozřejmě ne ty, co se prodávají, ty jsou zcela nové a připravené sloužit vašim nejen hokejbalovým účelům. A co takhle mikinu, tričko či originální reprezentační dres? V nabídce fanshopu si jednoznačně vyberete ten nejkrásnější kousek!

>>NAKUPUJTE NA FANSHOPU<<

Mikiny na fanshopu různých stylů a velikostí nejen pro pány, ale i dámy!

Krásná trička českého hokejbalu, co říkáte?

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *