NOVOU SEZÓNU VE 2. LIZE ZAČALI MUŽI DOMA PROTI HRADCI

archivní foto

TJ Lokomotiva Česká Třebová – HBC Hradec Králové 1988 „B“  7:0 (1:0, 3:0, 3:0)

Sestava ČT: Sterenčák (od 38:31 Voleský O.) – Laštovica, Broulík, Furik, Čapek, Verner, Hudec, Kvasnička, Faltejsek, Hynek, Řehák, Smutný, Tomeš, Hájek, Němec

Branky ČT: 6:06 Hynek, 24:23 Kvasnička (Hudec, Čapek), 25:57 Faltejsek (Hudec), 26:21 Hynek (Řehák, Laštovica), 36:52 Řehák (Hudec, Faltejsek), 38:06 Hynek (Smutný), 38:57 Hudec (Čapek, Broulík)
Střely: 35:15
Vyloučení: 3:6
Využití: 2:0
V oslabení: 0:0

Michal Broulík, hrající trenér TJ Lokomotiva Česká Třebová:

„Po dlouhé době nás čekal ostrý soutěžní zápas. V mezidobí po anulaci soutěží jsme sice trénovali a sehráli i dva přípravné zápasy, ale „mistrák“ je mistrák. Pak následovala suchá příprava a následně přechod na hřiště. První třetina skončila naším jednobrankovým vedením, sice jsme měli více míček na hokejkách, ale soupeř dobře bránil v čele s pozorným brankářem. Královehradečtí hrozili z rychlých protiútoků a několikrát z kraje druhé třetiny nepříjemně zatopili  před naší brankou. Od poloviny zápasu jsme více převzali otěže, což se projevilo i na skóre. Za vítězství jsme rádi, ale nemáme důvod být spokojeni. Několikrát se ukázalo, kde máme slabé místo, musíme si k tomu něco říct a připravit se na další zápas. Mě osobně těší to, jak se zápasu zhostilo naše mládí – hráči na pomezí „A“ a „B“ týmu, kteří naskočili na místo některých stabilních členů sestavy. Premiéru v „A“ týmu si v polovině třetí třetiny odbyl mladý brankář Ondra Voleský.“