Nečekaně černý vstup do mužských soutěží…

Článek doplněn o video z utkání A týmu s odborným komentářem českotřebovského deníku

Vzhledem k tomu, že se dlouho řešilo kolik týmů se má do nové sezony přihlásit… Se není čemu divit, že se dá po prvním herním víkendu mluvit jako o „černém víkendu…“ Výsledkově se nám opravdu nepovedl, ale snad nám všem bude velkým varováním. Pro nového začínajícího brankáře Kubu Jošta to byl 100% nečekaně tvrdý vstup do hokejbalových soutěží a nejen pro něj. Po sezónách, kdy „A tým“ dotáhnul své snažení k titulům a béčko nebylo poslední, toto asi nikdo nečekal.

Ráno dostali školení ze hry a všech dovedností v Polabinách starší žáci, ale ani A tým odpoledne na tom nebyl o moc líp. Nedělní představení B týmu v Prachovicích bylo výsledkově o špetku lepší.

Čeká nás nelehká sezona a pro některé po létech velké prozření. Odchod „Steryho“ a konec hráčské kariery matadora Kvasničky a Broulíka na trenérském postu, je tvrdou realitou.

Nezbývá jen doufat, že ti co se léta jezdili pyšnit medailí pověšenou na krku, to po prvních kolech nezabalí, protože tohle tzv. „nemají zapotřebí…“

Budeme věřit, že jeden vedle druhého se dokážeme kousnout a máknout na tom, abychom se herně, ale i výsledkově zvedli…

Takto zápas Ačka okomentovali odbornící českotřebovského deníku…

Tak velkou porážku už českotřebovští hokejbalisté dlouho  neměli. Tentokrát byl  soupeřem tým HBC Pardubice C, a byl opravdu lepší. Kameraman Libor Vašina se vypravil s hokejbalisty TJ Lokomotiva na zápas do arény v Pardubicích, aby sledoval zápas ve venkovních podmínkách, který nemohou českotřebovští příznivci hokejbalu  vidět. Významná je také technická způsobilost arény v Pardubicích, povrch hrací plochy se s tím naším v Benátkách dá jen těžko srovnávat. Sestřih je 1. a 2. třetiny zápasu, kde padaly branky jen do českotřebovské sítě. Nejvíce jich pak ovšem padlo ve třetí třetině, napovídá to výsledek 14: 2 pro domácí tým HBC  Pardubice C.  Další hokejbalový  zápas se bude nyní o víkendu hrát v naší českotřebovské aréně v Benátkách. I zde bude kamera Českotřebovského deníku připravena zaznamenat průběh zápasu. Uvidíme, zda se podaří hokejbalistů Lokomotivy napravit svoji reputaci a porážku v I. kole odčinit. Po prvním zápase  má Lokomotiva Česká Třebová zatím v  druholigové soutěži – skupině Čechy – Východ první body bodové konto nula. 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *