Mladší žáci – po pandemii poprvé na turnaji ve Svitavách

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Trenérům se splnilo tajné přání – první turnaj po pauze se hrál ve svitavské hale a ještě kromě domácích Sršňů dva nový soupeři z Kladno a Brna. Nečekaně početná sestava už na tréninku trochu zamotala hlavu trenérům. Ale jak se nakonec ukázalo bylo to dobře.

Buldogss Brno – nový tým jsme od prvního vhazování zavřeli na jejich polovině, ale náš tlak byl dlouho bez efektu. Naštěstí s přibývajícím časem se měnil stav na světelné tabuli v náš prospěch. Naše vedení se v závěru párkrát zachvělo, když jsme brňany několikrát pustily do brejkových situací.

Alpiq Kladno – další neznámý soupeř se po našem rychlém vedení zdál jednoduše hratelný, ale tentokrát byl čas proti nám. Kladenští s velkou podporou svých fanoušků srovnali hru i skóre. A do závěrečného hvizdu dokázali utkání zaslouženě otočit ve svůj prospěch.

Sršni Svitavy – celá střídačka byla natěšená na derby. Naše plány v půlce první třetiny zahatilo domácí holčičí komando. S přibývajícím časem náš tým ztrácel na rychlosti a také stav se zvyšoval v náš neprospěch.

Věřím, že všichni si z vývoje prvního turnaje vzali ponaučení a při dalším se podobné situaci reakce zrychli. Zmizí divné pohledy a vše se bude řešit s nadhledem a zábavou jak bývá zvykem. Máme všichni na čem pracovat…

Těšíme se na další turnaj…

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *