TJ Lokomotiva Česká Třebová – 1. HBC Svitavy 3:5 (1:3, 0:0, 2:2)

Sestava ČT: Sterenčák – Jirmásek, Broulík, Laštovica, Dobrovský, Doubrava, Hynek, Švec M., Jiruše, Hudec, Řehák, Smutný, Furik, Tomeš, Ruda

Branky ČT: 9:13 Furik (Tomeš), 39:16 Švec M. (Jiruše), 44:02 Tomeš (Švec M.)
Vyloučení: 2:4
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0

David Jiruše, TJ Lokomotiva Česká Třebová:

„Dnes z naší strany hodně nepovedený zápas. Soupeř první akcí, nahozením od půlky do našeho pásma mimo bránu, golman nechtěně srazil do branky –  0:1. Druhá akce, křižná přihrávka do pásma, obránci propadl míček a soupeř v situaci 1 na 1 skóroval – 0:2. Třetí akce, soupeř unikl po pravém křídle obránci a přesnou střelou „do víka“ zvýšil na 0:3. Tím byl vlastně určen celý duch zápasu, kdy my jsme museli dotahovat tuto ztrátu. To se nám jednou brankou ještě v první třetině podařilo. V druhé třetině jsme v podstatě celou dobu dobývali soupeře. Celá třetina se odehrála na polovině soupeře. Bohužel jsme gólově neuspěli. Ve třetí třetině soupeř dokončil to, co v první třetině začal a po výhře 3:5 si zaslouženě odvezl body domů. My jsme dobývali branku, ale hosté dobře bránil,i padali do střel, na brankáře prošlo minimum střel. Vzhledem k tomu, že Svitavy měly jen pouze devět hráčů na střídačce, tak si myslím, že to bylo z naší strany hodně podceněné utkání a do příště bychom se z toho měli poučit.“