DRUHÝ TURNAJ DOHRÁVKY PŘEBORU ŽEN S LEPŠÍM VÝSLEDKEM

Po vystoupení na Svítkově, kde dostalo prostor dravé mládí, tak pro turnaj do Svitav se poskládala zkušenější sestava, která si počínala výsledkově lépe, což pro nás není v této fázi přeboru tolik důležité, ale těší nás to. Tentokrát nejmladší děvčata díky souběhu zápasů naskočily v domácím prostředí za starší žáky.

TJ Lokomotiva Česká Třebová – HBC Plzeň-Litice 3:2 (1:1, 2:3)

Branky ČT: 2:43 Hyksová L., 8:52 Držmíšková (Rudová), 10:05 Rudová (Nováková)
Střely: 22:12 Vyloučení: 1:2 Využití: 0:1

TJ Lokomotiva Česká Třebová – HBC Pardubice  5:3 (2:0, 3:3)

Branky ČT: 0:38 Nováková, 5:22 Hyksová L. (Rudová), 7:16 Rudová, 7:26 Švecová P. (Hyksová L.), 8:25 Hyksová L. (Švecová P.)
Střely: 21:7 Vyloučení: 0:1 Využití: 0:0

HBK Kyjov – TJ Lokomotiva Česká Třebová  2:2 (1:0, 1:2)

Branky ČT: 11:29 Hyksová L. (Švecová P.), 12:48 Hyksová L. (Rudová)
Střely: 10:15 Vyloučení: 1:0 Využití: 0:0

TJ Lokomotiva Česká Třebová – HBK Kyjov 3:2 pp (0:2, 2:0 – 1:0)

Branky ČT: 8:10 Držmíšková, 11:22 Hyksová L. (Švecová P.), 14:38 Rudová
Střely: 15:15 Vyloučení: 1:0 Využití: 0:0

HBC Svítkov Stars Pardubice – TJ Lokomotiva Česká Třebová 3:2 (1:1, 1:1 – 1:0)

Branky ČT: 2:13 Hyksová L. (Rudová), 9:05 Hyksová L. (Švecová P., Rudová)
Střely: 20:16 Vyloučení: 0:0 Využití: 0:0

Sestava ČT : Prouzová P. – Držmíšková K., Hyksová L., Nováková M., Švecová P., Rudová L., Kvasničková R.

Linda Hyksová, kapitánka TJ Lokomotiva Česká Třebová: „V prvním zápase turnaje nás čekal nepříjemný a tvrdý soupeř z Plzně, kdy jsme vyhráli pouze o jeden gól a odnesli si první tři body do tabulky. Druhý zápas jsme se utkali s Pardubicemi. Soupeře jsme tlačili a po hodně neproměněných šancí jsme vyhráli pouze 5:3. V posledním zápase základní části jsme se utkali s běhavým soupeřem z Kyjova, který vedl v poslední minutě před koncem 2:1. Chtěli jsme samozřejmě prvenství v tabulce a věděli jsme, že nám remíza bude stačit. Minutu před koncem jsme si vzali time-out a postavili jsme údernou lajnu a srovnali zápas na 2:2. V semifinále nás znovu čekal soupeř z Kyjova. Barbíny se během první poloviny utkání dostaly do vedení 2:0. Nás čekal nelehký úkol vyrovnat. Nakonec se v utkání rozhodovalo až v prodloužení, kde jsme byli oslabeni o K. Držmíškovou, která se zranila. Trefa L. Rudové nás posunula do finále, kde se proti nám postavil soupeř ze Svítkova. V boji o zlatou medaili jsme celý zápas vždy vedli o jeden gól. Bohužel před koncem základní hrací doby holky ze Svítkova srovnaly na 2:2. V prodloužení nám došly síly a po úniku Svítkova, jsme dostali gól okolo tyče. Z turnaje si odnášíme stříbrnou medaili. Nejlepší hráčkou našeho týmu se stala brankářka Petra Prouzová, která v brance měla premiéru a zachytala velmi slušně.“