TJ Lokomotiva Česká Třebová – 1.HBC Svitavy 2:3p (0:0, 0:0, 2:2 – 0:1)

Sestava ČT: Svoboda (Sterenčák) – Jirmásek, Kříž, Mrštný M., Zeman L., Laštovica, Hyksa, Kvasnička, Válek, Broulík, Škeřík, Hájek, Valíček, Čapek

Branky ČT: 34:59 Broulík (Zeman L., Hájek), 38:35 Kvasnička (Válek, Zeman L.)
Vyloučení: 4:6
Využití: 1:0
V oslabení: 0:1

Michal Broulík, hrající trenér TJ Lokomotiva Česká Třebová:

V zápase s blízkým sousedem toho moc k hodnocení není. Do desáté minuty se hrál hrozný hokejbal. Oči musely bolet všechny přítomné. Pak došlo k přerušení zápasu, protože se zranil Škeřík, pro kterého musela přijet rychlá záchranná služba. Nepěkný hokejbal pokračoval. Hosté bránili svoji polovinu hřiště a vyráželi do rychlých protiútoků. V prostřední části jsme si několik šancí vytvořili, když nejprve Válek a po něm Kvasnička nepřekonali dobře chytajícího brankáře Svitav. Až do třetí třetiny se hrálo bez branek. První branka padla do naší klece. Bylo to navíc v momentě, kdy jsme měli přesilovku 5 na 3. Jednalo se o laciný gól. Vyrovnat se nám podařilo zanedlouho. Hostům se podařilo dostat se znovu do vedení, když jsme si špatně pokryli hráče mezi kruhy po rychlém kontru. Do závěrečné sirény padl už jen jeden gól, byl z naších holí, vyrovnali jsme. Po 45 minutách tak na tabuli svítil stav 2:2 a šlo se do prodloužení, ve kterém nám dokázali hráči Svitav odebrat míček ve středním pásmu a rychle ho uklidit za záda brankáře Svobodu. S naším výkonem nemůžeme být spokojeni. Zbytečně jsme ztratili body.“