DOMA S PARDUBICEMI ZA TŘI BODY

TJ Lokomotiva Česká Třebová – HBC Pardubice „C“ 9:3 (4:1, 3:1, 2:1)

Sestava ČT: Jošt – Kříž, Švec Š., Zeman, Pirkl, Broulík, Vostrčil V., Hájek, Řehák, Válek, Smutný, Škeřík, Tomeš, Nekvinda ml., Čapek, Valíček

Branky ČT: 6:09 Válek (Švec Š.), 7:04 Škeřík (Smutný), 8:16 Válek (Švec Š., Kříž), 8:44 Zeman (Tomeš), 16:42 Smutný (Pirkl), 17:09 Škeřík (Smutný), 27:50 Zeman (Smutný, Pirkl), 38:42 Pirkl (Tomeš), 43:20 Smutný (Švec Š.)
Střely: 45:10
Vyloučení: 0:1
Využití: 1:0
V oslabení: 1:0

Michal Válek, hrající asistent trenéra TJ Lokomotiva Česká Třebová:
„Těžko se hodnotí zápas s Pardubicemi, kteří přijeli se sedmi hráči do pole. Byla to povinnost vyhrát tento zápas, kterou jsme splnili. Od začátku jsme tlačili soupeře a chtěli dát první branku, i když skóre utkání otevřeli Pardubice z breaku. Následně jsme rychle odpověděli čtyřmi góly během tří minut a bylo o zápase rozhodnuto už v první třetině. Mohli jsme si hlavně v tomto zápase vyzkoušet kombinaci v útočném pásmu a důraz do branky. Myslím si, že jsme mohli dát klidně 15 gólů, ale konečná fáze některým hráčům moc nevyšla. Pozitivum je, že jsme už dva zápasy bez vyloučení, hrajeme důrazně ale čistě.“