Česká Třebová v play off narazí na Chlumec nad Cidlinou! Zvládne Štěpán Švec a jeho tým tuto překážku?

převzato Karel Geba 12. 5. 2022, Foto: TJ Lokomotiva Česká Třebová

2. Liga na východě Čech má za sebou základní část, po které se sešikovali dvojičky pro play off. TJ Lokomotiva Česká Třebová se chystá na semifinále s těžkým soupeřem z Chlumce nad Cidlinou. Co před semifinále velí jeden z tahounů Lokomotivy Štěpán Švec? S jakým receptem Česká Třebová přijde?

S Chlumcem jsou vždy vyrovnané a vyhrocené zápasy

Štěpáne, Vy jste s Vaším týmem v posledním zápase proti Přelouči prohráli, čímž jste se umístili na 3. pozici. Jste s umístěním spokojeni?

Ano, v posledním utkání v Přelouči jsme sahali po bodu, který by nám, myslím, zajistil druhé místo v tabulce a začátek série v domácí kohoutí aréně. Škoda.

Teď půjdete do play off, ve kterém potkáte Chlumec nad Cidlinou. Jak se na tyto zápasy proti silnému soupeři těšíte? Budete chtít postoupit?

Já se těším moc, s Chlumcem jsou vždy vyrovnané a vyhrocené zápasy, a proto se to hraje. Postoupit chce asi každý.

S jakým receptem do série půjdete? Přeci jenom začnete na hřišti Chlumce. Budete to pro vás nevýhoda?

Určitě budeme chtít hrát svoji hru. Mírná nevýhoda to možná bude, ale myslím, že se nám tam nehraje úplně zle.

Chceme udělat zlatý hattrick!

Vám osobně se v základní části velmi dařilo. Jako obránce jste nasbíral 29 bodů. Budete si chtít tuto bilanci udržet i do play off?

Upřímně jsem celé jaro odehrál v útoku. (smích) I tak si myslím, že bodů mohlo a mělo být ještě víc. Nicméně budu mít klidně nula bodů, hlavně když budeme vyhrávat.

Jaké si Lokomotiva klade cíle do play off? Postup do finále a vítězství ve 2. Lize? Jak to vidíte? Nepřemýšlíte nad 1. Ligou?

Myslím, že můžu mluvit za celý tým. Chceme udělat zlatý hattrick! Na 1. ligu bohužel nemáme dostatečně velkou základnu hráčů.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *