Béčko doma porazilo po bitvě Sršně

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Česká Třebová B – Sršní Svitavy 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)

„Do malého derby jsme vlétli, tak jak by to mělo být. Sršně jsme v úvodu zamkli v jejich obraně, ale jak je našim zvykem bez brankového využití. S přibývajícím časem jsme díky naší nemohoucnosti dávaly více šancí soupeři. Ještě, že přišla branka do šatny z hole Nekvindy. Celá naše střídačka čekala, že se s dalším časem bude skóre navyšovat, ale byla z toho ještě větší bramboračka. Řada zbytečných vyloučení a hosté měli postupně více ze hry. Ve 37.minutě se konečně do černého trefil palič utkání Němec. Drama pokračovalo až do závěrečné sirény a nervozita vrcholila na obou stranách. Naštěstí pro nás Verner exklusivní přihrávkou našel Hyksu a ten půl minutu před koncem pečetil na 3:0. Derby vyznělo pro nás, ale soupeř nehrál rozhodně špatně. Pokud se nezklidní naše hra a emoce na střídačce, tak budeme mít s našim výkonem nadále problém. Jedeme dál a snad si začneme víc věřit, díky za trpělivost do poslední minuty.“ komentoval zápas ze střídačky Jarda Badzik.

„Nedělní dopoledne nám asi moc nesvědčí, stejný výsledek jako v Chrudimi. Šance byly na obou stranách, zápas rozhodl produktivnější soupeř. Naše nemohoucnost v zakončení nás připravila o lepší výsledek.  Na týmu se projevila herní nevyzrálost a marodka. Víme, co musíme zlepšit a jít si za tím. Soupeři gratulujeme k výhře.“ doplnil za hosty ze Svitav Zdeněk Beneš.