Ačko – play off v Chlumci a první vítězství 3:5,stav serie 0:1, ale dál už bez Hynka…

HbC Chlumec nad Cidlinou : TJ Lokomotiva Česká Třebová
3:5(1:4,0:0,2:1)

ˇUčet zápasu otevřel na sklonku 10 minuty nejlepší střelec Lokomotivy – Válek. Na začátku 12 minuty využívá přesilovou hru Jirmásek a čtrnáct vteřin je to zásluhou Švece již 3:0 pro hostující Českou Třebovou. A za dvě minuty to už bylo 4:0. Do první přestávky se domácím daří vstřelit svou první branku. Druhé dějství nepřineslo žádnou změnu stavu. V prvních vteřinách závěrečné části domácí snižují na rozdíl dvou branek. A ve 32 minutě chlumečtí utkání ještě dramatizují a střílí kontaktní branku. Lokomotiva zásluhou Válka po minutě hry odskakuje na rozdíl dvou branek. I přes velkou snahu všech hráčů na obou stranách se na stavu nic nemění do závěrečné sireny. Dvě minuty před koncem ovšem došlo k „blinkanci“ Josefa Hynka, který neudržel nervy na uzadě a koncem hole v obličeji zranil domácího hráče. A zcela správně vyfasoval TH a odchod do šaten.