ŽENY V PŘELOUČI OBHÁJILI PRVENSTVÍ Z POSLEDNÍCH DVOU TURNAJŮ ŽEN

cl1314_zeny_turnaj_preboru_zen_prelouc_cerven_velky

PŘELOUČ – Už před turnajem jsme věděli, že obhajoba vítězství nebude nic jednoduchého. Soupeřky už věděly, co od našeho týmu mají očekávat a nás čekali nové týmy, se kterými jsme se ještě nestřetli. Holky nastoupily do turnaje ve větší pohodě než na domácí půdě v České Třebové, kde na ně dolehl tlak a očekávání domácích diváků po pěkném umístění. Pohoda a soudržnost celého týmu, to dělá z třebovských žen kvalitní tým, který i přesto že utkání prohrává tak po pokynech trenérů udělá přesně to, co se očekává a dokáže výsledek obrátit ve svůj prospěch. Holky před turnajem měly motivační akci od trenérů, kterou vyhrály prvenstvím na turnaji, takže na dalším turnaji musí být trenéři ve stejnokroji :). Co bych vyzdvihl z celého turnaje, byly určitě světelné časomíry, čímž odpadlo neustálé zjišťování, kolik času zbývá do konce utkání a přes pozdější zakončení turnaje nemáme co vytknout a budeme se těšit na další turnaj.

Konečné pořadí:
1. TJ Lokomotiva Česká Třebová  
2. SK Ďáblové Praha
3. TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice
4. Výběr Moravskoslezského kraje
5. Pirátky Hradec Králové
6. Fretky Nižbor
7. HC Roštěnky Přelouč
8. SK Holcim Prachovky
9. HBC Autosklo-HAK Pardubice

TJ Lokomotiva Česká Třebová – HC Roštěnky Přelouč 1:0 

Po vítězství turnaje v České Třebové, vítězství turnaje O pohár města Pardubic jsme nastoupili do turnaje v Přelouči jako favorité a jako první soupeřky jsme dostali domácí hráčky. Utkání začalo pozvolně, se soupeřkami jsme se první polovinu pouze oťukávali, ale jedno ťuknutí podle sudího bylo za rámec pravidel a následovalo trestné střílení, které naše brankářka nepustila za záda. Po první polovině bylo utkání nerozhodné a v druhé polovině po mnoha šancích devadesát vteřin před koncem utkání proměnila Kvasničková.

Branky: 12:30 Kvasničková Petra (Kolínková Lenka)
Střely: 15:10

TJ Lokomotiva Česká Třebová – SK Holcim Prachovky 5:0 

Utkání s Prachovkami začalo jako předchozí s Roštěnkami. Začátek pozvolný, šancí bylo dost, ale branka v první polovině nepadla. Zato v druhé polovině se třebovská lokomotiva rozjela a branky padaly jedna za druhou až na konečný výsledek pěti branek.

Branky: 8:59 Hyksová Linda (Kvasničková Radka), 9:48 Kolínková Lenka (Hyksová Markéta), 11:18 Kvasničková Petra (Janebová Lucie, Držmíšková Kateřina), 12:43 Hyksová Linda (Kvasničková Radka, Hekrlová Jana), 12:59 Držmíšková Kateřina (Kvasničková Radka, Hyksová Markéta)
Střely: 18:8

TJ Lokomotiva Česká Třebová – HBC Autosklo-HAK Pardubice 2:0 

Po základní části následovala nadstavba, kde jsme se utkali s posledním týmem ze skupiny C. Začátek utkání byl už tradičně bez branky, i když jsme na soupeřovu branku poslali dostatek střel. Ve druhé polovině jsme střelili dvě branky. Naše brankářka soupeřkám nedovolila se radovat z branky a tak vychytala už třetí nulu za sebou.

Branky: 8:25 Hyksová Linda (Hekrlová Jana), 9:50 Kolínková Lenka (Hyksová Markéta)
Střely: 20:10

TJ Lokomotiva Česká Třebová – Výběr Moravskoslezského kraje 5:2 

Dalšími soupeřkami v nadstavbové části byli soupeřky, které se umístily na druhém místě v základní části ve skupině B. S těmito soupeřkami se holky ještě nikdy nestřetly, takže se nevědělo co od nich čekat. Co jsme ale věděli, je to, že mají pouze pět hráček do pole. Z první branky utkání se radovaly naše holky, ale soupeřky dokázaly srovnat a do konce první poloviny ještě jednu branku přidaly a šly do vedení. Druhá polovina byla už jen v naši režii, kdy holky zvedaly ruce nad hlavu čtyřikrát a utkání obrátily.

Branky: 2:43 Kvasničková Petra (Držmíšková Kateřina), 8:55 Kvasničková Petra (Hyksová Linda) 10:12 Janebová Lucie, 10:55 Držmíšková Kateřina, 13:02 Kolínková Lenka (Hekrlová Jana)
Střely: 35:14

SEMIFINÁLE: TJ Lokomotiva Česká Třebová – Výběr Moravskoslezského kraje 4:3 

Na turnaji byl použit jiný systém, takže dva nejlepší celky po nadstavbové části šli rovnou do semifinále a třebovačky byly jedním ze dvou celků. Soupeřem, jim byl tým Výběru, se kterým se střetli v předcházejícím utkání. Utkání probíhalo stejně jako předcházející, kdy jsme v první polovině sice soupeřky přestříleli, ale dvě branky spadly do naší klece. V tomto utkání se ukázalo, jakým je Česká Třebová silným a bojovným týmem, kdy za stavu dva nula v náš neprospěch, se dokázaly holky po pokynech trenérů zvednout, udělat přesně to co se od nich očekávalo a utkání obrátit ve svůj prospěch.

Branky: 8:30 Hyksová Markéta (Kolínková Lenka), 12:07 Hyksová Linda (Kvasničková Radka) 12:18 Hyksová Linda (Rullová Michaela), 13:10 Rullová Michaela
Střely: 20:10

FINÁLE: TJ Lokomotiva Česká Třebová – SK Ďáblové Praha 3:2 

Finále je tady. Se soupeřkami z finále jsme se nikdy předtím nestřetli. Viděli jsme však, že měli poskromnu hráček, stejně jako Výběr MS kraje pět hráček do pole. Začátek utkání pro nás začal skvěle, když jsme po první třetině vedli o dvě branky. Druhá třetina začala také brankou do soupeřovy brány, ale vzápětí přišel ošklivý zákrok na Danu Jebouskovou, když po krosčeku, v plné rychlosti narazila hlavou do mantinelu. To zvedlo ostrou výměnu názorů trenérů mezi rozhodčím a střídačkou soupeřek. Dana utkání už nedohrála, ale naštěstí z toho žádné vážné zranění nebylo. Po tomto zákroku byli všichni rozhozeni a z toho důvodu jsme během minuty obdrželi dvě branky. Holky se ale semkli a věděli, že utkání musejí vyhrát už kvůli Danče. To se podařilo a vypukly oslavy. Tak jsme první no a co!!!!!!!!!!!!!

Branky: 2:45 Hyksová Linda (Hekrlová Jana), 3:56 Jebousková Dana, 7:49 Rullová Michaela (Hekrlová Jana)
Střely: 17:12

Sestava: Kvasničková Petra, Kvasničková Radka, Janebová Lucie, Nováková Markéta, Hyksová Markéta, Hyksová Linda, Palánová Jana, Hekrlová Jana, Držmíšková Kateřina, Jebousková Dana, Kolínková Lenka, Rullová Michaela

Branky: Hyksová Linda (6), Kvasničková Petra (4), Kolínková Lenka (3), Rullová Michaela (2), Držmíšková Kateřina (2), Hyksová Markéta (1), Janebová Lucie (1), Jebousková Dana (1)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *