TÝM ČESKOTŘEBOVSKÝCH HOKEJBALISTEK NA VÍTĚZNÉ VLNĚ

PARDUBICE – Tým hokejbalistek z České Třebové se v neděli 15.6 zúčastnil turnaje O pohár města Pardubic. Velká forma a touha vítězit se z domácího turnaje přenesla i na ten, který se konal v rámci Pardubického sportovního dne.

Akce, která se nezapočítávala do Východočeského přeboru žen, měla pro trenéry za úkol spíše prověřit formu a připravenost hráček před blížícím se turnajem v Přelouči. A ač se zdálo, že konečný výsledek proto nemusí být zas až tak důležitý, holky nenechaly nic náhodě a za vítězstvím šly hned od úvodního zápasu. V tom se utkaly s Hvězdami ze Svítkova, které určitě nebyly pro začátek jednoduchým soupeřem. Českotřebovačky ale zápas zvládly na výbornou a tím započaly vítěznou jízdu v dalších zápasech přes týmy Letohradu, Přelouče a Pardubického Autoskla. Tým vedený kapitánkou Petrou Kvasničkovou a velezkušenou Michaelou Rullovou tak dokráčel bez ztráty kytičky ke druhému turnajovému vítězství v řadě a na této vítězné vlně bude určitě chtít zůstat i při dalším turnaji v Přelouči, který je už součástí Východočeského přeboru žen.

Ohlasy z turnaje od trenéra Jebouska: 
„Z mého pohledu se turnaj žen v Pardubicích hodnotí samozřejmě dobře. Výhra v prvním zápase proti silnému soupeři nás zdravě nakopla k dalším výkonům. Holky velmi rychle zvládly přechod na hřiště nestandartních rozměrů a navíc skvěle dokázaly dodržovat stanovenou taktiku. To vše vedlo k perfektnímu výsledku a celkovému vítězství na turnaji. Musím také smeknout před organizátory celé akce, kteří pro propagaci hokejbalu udělali výbornou práci.“

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *