Céčko v posledním duelu sezony podlehlo Splašenkám a skončilo na osmém místě

Splašené hole Pardubice : Lokomotiva Česká Třebová C  6 : 2 (3:1,0:0,3:1)

„Do posledního zápasu sezóny jsme nevstoupili moc dobře. Hned v prvním střídání jsme inkasovali. Naštěstí za necelé dvě minuty bylo srovnáno. Co nám to bylo platné, když ještě do konce první třetiny domácí dvakrát prostřelili Novotného. Nejvíc asi mrzí branka 14 vteřin před koncem prvního dějství. Prostřední část byla bez branek i když Splašenky měly víc nebezpečných šancí a to nejen během druhé třetiny. Nejblíž k vyrovnání nepříznivého stavu jsme byli na začátku poslední periody, kdy byl rozdíl pouze jednobrankový. Bohužel s přibývajícím časem začaly odcházet síly a plně obsazená střídačka domácích dávala tušit, kdo bude mít v závěru více sil. Škoda, že se nepodařilo proměnit víc vyložených šancí, byl by ten poslední zápas veselejší.“