Béčko se rozloučilo se soutěží vítězstvím nad Ježky

Lokomotiva Č. Třebová : Ježci Heřmanův Městec  6 : 4   (2:0,1:2,3:2)

V sobotním odpoledni se poslední českotřebovští Kohouti na domácím hřišti střetli s pátými Ježky, které nakonec porazili dvěma rychlými góly v závěru třetí třetiny. „Vstup do zápasu nebyl úplně podle našich představ. Hrálo se nahoru, dolů a často hosté šli na našeho brankáře sami, ale naštěstí neskórovali. Po první části hry jsme vedli 2:0, ale skóre mohlo být určitě divočejší. V prostřední části Ježci vstřelili 2 branky, my pouze jednu, tak se dostali na dostřel. Naštěstí ve třetí třetině jsme se dokázali prosadit hned třikrát, hosté pouze dvakrát a tak jsme si mohli v posledním zápase připsat vítězství. Pomyslnou kaňku na úplné spokojenosti tvoří zranění a vyšší tresty. Shrnuto a podtrženo – ještě, že už je konec,“ zhodnotil průběh zápasu Michal Broulík.

Střely na branku: 26:27, Vyloučení: 5:1,Přesilovky: 1:4,  Využití: 1:1, V oslabení: bez využití

Sestava Č. Třebové: Ehrenberger – Kalina, Laštovica, Ruda, Broulík, Truhlář, Doubrava, Kvasnička, Jirmásek, Pleskot, Němec, Hudec, Čapek, Vopařil, Hübl, Kudlík

Branky Č. Třebové: 5:16 Doubrava, 8:43 Jirmásek, 19:30 Pleskot (Jirmásek), 31:28 Hübl, 38:57 Čapek (Němec, Broulík), 40:54 Laštovica (Kalina)

 

Další podrobnosti přineseme..

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *