PO DIVOKÉ PŘESTŘELCE SI ODVEZLI BODY JEŽCI

archivní foto, zdroj: jezci-hm.rajce.idnes.cz

TJ Lokomotiva Česká Třebová – Ježci Heřmanův Městec 5:7 (0:3, 2:1, 3:3)

Sestava ČT: Svoboda (od 17. Sterenčák) – Broulík, Švec Š., Doubrava, Kříž, Zeman L., Hynek, Kvasnička, Válek, Stloukal, Škeřík, Němec, Hájek, Hyksa, Čapek

Branky ČT: 23:05 Kvasnička, 27:32 Švec Š. (Kvasnička), 31:55 Broulík (Hynek), 41:06 Válek (Švec Š.), 41:49 Škeřík (Švec Š.)
Střely: 25:27
Vyloučení: 8:5, navíc Broulík 10 minut OT
Využití: 0:0
V oslabení: 1:0

Michal Broulík, hrající trenér TJ Lokomotiva Česká Třebová:

„Zápas s Ježky bych označil jako BLÁZNIVÝ po všech stránkách. V první třetině jsme měli celkem slušný začátek, dokonce dvojnásobnou přesilovku. Míček se dostal i za záda brankáře, ale tam ho zastavila tyč. Po jedné z přesilových her se hosté dostali do vedení, které na začátku druhé třetiny bylo čtyřbrankové. Vůbec jsme našemu gólmanovi nepomohli. Impulz v podobně střídání v kleci se do jisté míry vydařil. Po odehraných dvou třetinách jsme byli ve hře (2:4 pro hosty). Prostřední část poznamenala také krátká, ale o to intenzivnější dešťová přeháňka, kdy v některých částech hřiště byly značné kaluže. Třetí třetina to byl další blázinec. Ve 42. minutě se nám podařilo Ježky dorovnat, na světelné tabuli svítil stav 5:5. To už střídal brankáře i tým z Heřmanova Městce. Mrzet nás může to, že jsme následně udělali 2 významné záseky v naší obranné třetině, které nás stály bod. Obě hrubé chyby soupeř potrestal. Na celkovém výsledku už nic nezměnila ani hra bez brankáře. Škoda pro nás. V momentě, kdy jsme byli zralí na ručník (0:4 pro hosty), jsme dokázali soupeře dotáhnout a vyrovnat (5:5), tak jsme se zařízli sami. Předvedená hra nebyla dobrá.“