Ačko v druhém kole porazilo zálohu Svítkova

TJ Lokomotiva Česká Třebová „A“ – Svítkov Stars Pardubice B  4:1 (3:1, 1:0, 0:0)

Z třebovské kabiny zápas hodnotí hrající trenér Michal Broulík„Po týdnu nás čekal další domácí zápas. Tentokrát dorazila záloha prvoligového Svítkova. Během celého týdne jsme se připravovali na běžecky a technicky kvalitního soupeře, který rozhodně nepřijede zápas „jen odehrát“. Předpoklad se potvrdil ještě před začátkem. Hosté přijeli s početnou sestavou a ve svém středu měl několik technicky a zkušenostmi vyspělých hráčů, včetně mládežnických nebo juniorských reprezentantů. Klíčové pro zisk tří bodů byla první třetina, kdy jsme na začátku desáté minuty vedli již 3:0. Ještě v téže minutě hosté snížili po krásné průnikové přihrávce a zakončení mladého Lukáše Novotného. Druhým zásadním bodem bylo ubránění oslabení ve druhé třetině, kdy jsme hráli dlouho ve třech, následně ve čtyřech, kdy jsme naopak ještě jeden gól přidali. Ve zbytku zápasu jsme si vedení pohlídali a zvítězili.“

Sestava ČT:  – Jirmásek, Kříž, Broulík, Mrštný M., Zeman L., Verner, Hynek, Kvasnička, Válek, Stloukal, Čapek, Němec, Valíček, Hyksa, Hájek

Branky ČT: 3 Válek, 6 Válek, 9 Kvasnička, 23 Hynek
Střely: 23:20
Vyloučení: 6:3