Béčko Lokomotivy dostalo lekci od chlumeckého …

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

TJ Lokomotiva Česká Třebová „B“ – Chlumec nad Cidlinou „B“

0:10 (0:3, 0:5, 0:2)

RL Úvodní minuty daly tušit jak se bude vyvíjet druhé utkání záložního týmu Lokomotivy. Mladý Voleský inkasoval poprvé v polovině druhé minuty, po teči vlastních obránců. Hosté zvýšili vedení na 2:0 velmi podobně při početní převaze. Když se v závěru třetiny rozvlnila síť za jeho zády potřetí po skákající střele chlumecký sniperů bylo po zápase. Domácí marně hledali recept jak se dostat na delší dobu na druhou polovinu hřiště. Navíc většinu času hráli v oslabení. Když jim hosté náhodou nabídnuli přesilovou hru, tak se jim nedařilo své akce přesně střelecky zakončit. S přibývajícím časem tak rostlo nepříznivé skóre jen na straně mladých českotřebovských bojovníků s výpomocí starších hráčů. Hosté na 9:0 zvýšili dokonce při vlastním oslabení. V závěru utkání se nikomu z chlumeckých nechtělo do desátého zakončení, které je mají finančně odměněno.  Ale do závěrečného hvizdu to nakonec stihli. I přes výsledek se domácím hráčům nedá upřít bojovnost do poslední minuty. Všichni společně věříme, že příští víkend bude lepší. Každý den není posvícení a je to jenom hra a začátek soutěže.

Střely: 15:39
Vyloučení: 6:7 navíc Doubrava 5+0K