NA ZAČÁTEK NOVÉ SEZÓNY REPRÍZA LOŇSKÉHO FINÁLE

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

TJ Lokomotiva Česká Třebová „A“ – HbC Chlumec n. Cidlinou 2:3p (0:0, 1:1, 1:1, 0:1)

Sestava ČT: Škeřík – Jirmásek, Kříž, Broulík, Mrštný M., Zeman L., Verner, Hynek, Kvasnička, Válek, Stloukal, Čapek, Němec, Valíček, Hyksa, Hájek

Branky ČT: 16:30 Zeman L. (Válek, Kvasnička), 40:56 Hynek (Jirmásek, Válek)
Střely: 18:20
Vyloučení: 1:5
Využití: 1:0
V oslabení: 0:0

Michal Broulík, hrající trenér TJ Lokomotiva Česká Třebová:

„K prvnímu zápasu nové sezóny jsme nastoupili v domácím prostředí. Po třech měsících, kdy byla pauza, jsme se střetli s posledním soupeřem z loňského ročníku. Ani jedna strana nenastoupila v nejsilnější možné sestavě. V té naší změny byly patrné víc než dost, od brány počínaje přes obranu až po útok. Prakticky nastoupilo celkem 7 bývalých juniorů. Na začátku druhé části jsme se díky využité přesilové hře dostali do vedení. Hosté za necelé tři minuty vyrovnali a na začátku třetí třetiny se dostali do vedení. Naštěstí v 41. minutě jsme vyrovnali. Krátce před koncem základní hrací doby jsme měli vítězství tzv. na lopatě, ale do poloprázdné branky jsme míček neuklidili, místo toho skončil v lapačce hostujícího brankáře. V prodloužení byli lepší vrtačky a na dlouhé sekundy nás zavřeli v obranné třetině. My jsme vítězství několik sekund před koncem odmítli, tak chlumečtí  nás v prodloužení potrestali. Po prvním zápase nebudeme dělat předčasné závěry. Čeká nás ještě hodně práce, ale budeme-li mladým nadále pomáhat a dávat prostor, tak to bude dobré.“