OLYMPUS DIGITAL CAMERA

TJ Lokomotiva Česká Třebová x HBC Kladno 2:3p (0:1, 2:1, 0:0, 0:1)

střely 21:37, vyloučení 1:4, využití 2:0

branky Loko- 22:24 Pirkl (Řehák, Kříž), 23:16 Pirkl (Řehák, Vostrčil)

Do utkání s Kladnem jsme nastoupili pouze na dvě pětky, což na domácí zápas není žádná sláva. Hosté byli z počátku zápasu aktivnější. První třetinu vyhráli 1:0. Ve druhé také vstřelili jako první branku. Pak ale vyrobili pár zbytečných faulů a mi se dostali na koně. Dvě přesilovky se nám podařilo využít. Dvakrát se trefil Pirkl. Do kabin se šlo za vyrovnaného stavu 2:2. Věděli jsme, že ve v poslední třetině na nás vlítnou. Bod byl pro ně jako favorita málo. V 11 minutě třetí třetiny orazítkoval tyč Smutný. Gól do konce zápasu nepadl a tak muselo rozhodnout prodloužení. V něm jsme měli jako první velkou šanci mi, ale Řehák při samostatném úniku neměl na zakončení patřičný klid a jak to bývá nedáš dostaneš opět se to potvrdilo. Z následující akce vstřelilo Kladno branku a získalo druhý bod. Na svůj výkon můžeme být pyšní v takové počtu. Od fárané a kdyby jsme měli víc štěstíčka mohli body zůstat doma …

Sestava Loko: Opavský – Vostrčil, Pirkl, Orlich, Kříž – Smutný, Řehák, Hájek, Čapek, Hyksa, Valíček