Junioři si v neděli vyšlápli na Dobřany a napravili sobotní prohru s Hostivaří

HBC Hostivař x TJ Lokomotiva Česká Třebová 10:3 (5:0, 2:1, 3:2)

Střely 58:21, vyloučení 1:1, bez využití, br. v oslabení 1:0

Branky Loko – 17:23 Kubínová (Kříž), 34:09 Smutný (Pirkl, Řehák), 41:10 Pirkl (Smutný, Řehák)

Než pro některé začal zápas, tak už jsme prohrávali a je smutný, že jsme to Hostivaři ulehčili. Nechat tak kvalitního soupeře x-krát mezi kruhy samotného je špatné. Nevím proč někteří místo toho, aby si hlídali svého soupeře, koukají na balónek a nebo hlídají gólmana a soupeř se raduje. Od druhé třetiny už to celkem šlo, ale když prohráváte 5:0 a ujel vám vlak, nemůžete pomýšlet na dobrý výsledek …

Sestava Loko: Opavský – Kříž, Zeman, Orlich, Verner – Smutný, Řehák, Pirkl, Čapek, Hyksa, Kvasničková, Valíček, Hájek, Kubínová

TJ Lokomotiva Česká Třebová x TJ Snack Dobřany 8:2 (3:0, 3:1, 2:1)

Střely 31:14, vyloučení 3:9, využití 2:0

Branky Loko – 9:59 Vostrčil (Hájek), 11:12 Pirkl (Smutný), 13:47 Smutný (Pirkl), 22:29 Hájek (Zeman), 28:29 Řehák (Smutný), 29:49 Hyksa (Čapek), 37:15 Řehák (Hájek, Vostrčil), 39:46 Smutný (Pirkl, Řehák)

Po sobotním zápase jsem kladl hráčům na srdce, že si nesmíme nechat dát na začátku branku a s jakou taktikou na nás Dobřany nejspíš vyrukuji a ještě, že soupeř oproti jaru pozměnil/omladil sestavu. Taktika nám vyšla. Zahustit střední pásmo, sbírat nepovedou rozehrávku soupeře a dostávat se z toho do šancí. Rázem z toho bylo vedení 3:0 po první třetině. Nepolevit a nepustit soupeře do zbytečných šancí. To se nám také dařilo. Soupeř byl z nečekaného vývoje zápasu trochu rozhozen a z toho pramenily i tresty viz. hostující kapitán ,který to psychicky neunesl. Konečný výsledek 8:2 je parádní a celý tým si zaslouží pochvalu …

Sestava Loko: Opavský – Vostrčil, Orlich, Zeman, Kříž – Smutný, Řehák, Pirkl, Čapek, Hyksa, Kvasničková, Hájek, Valíček