LOKOMOTIVA VYNULOVALA JEŽKY

archivní foto

TJ Lokomotiva Česká Třebová – Ježci Heřmanův Městec 5:0 (0:0, 2:0, 3:0)

Sestava ČT: Sterenčák – Jirmásek, Broulík, Švec Š., Laštovica, Zeman L., Válek, Kvasnička, Hudec, Němec, Švec M., Hynek, Škeřík, Řehák, Smutný

Branky ČT: 16:06 Jirmásek (Hudec), 17:16 Němec, 31:18 Hynek (Švec M., Škeřík), 41:05 Smutný, 43:23 Škeřík (Hudec)
Střely: 31:22
Vyloučení: 3:6
Využití: 1:0
V oslabení: 1:0

Michal Broulík, hrající trenér TJ Lokomotiva Česká Třebová:

„Po bezbrankové první třetině, která byla vyrovnaná jsme se krátce po začátku druhé části dostali do vedení díky přesilovce z konce úvodního dějství. V následující minutě jsme se prosadili znovu a postupem zápasu jsme začínali být přece jen o něco lepší. Ještě v druhé části byla krátká pasáž, kdy nás Ježci zatlačili. Když na začátku třetí části přišla z našich hokejek třetí branka začínali jsme tušit, že třígólový náskok bude dostačující. Předposlední branku jsme dali do prázdné klece hostí a poslední gól byl už jen kosmetickou tečkou. Myslím si, že se hrál dobrý hokejbal na obě strany, zápas měl slušné tempo a kvalitu. Fyzicky dobře připravený soupeř bojoval až do poslední chvíle. Nás podržel brankář, včetně zlikvidovaného trestného střílení. Celkově jsme předvedli nejlepší jarní výkon, tak doufáme, že budeme takto pokračovat dále a vrátí se do sestavy hráči, kteří jsou mimo a jejich místo více než dobře zaujalo dravé mládí z juniorky.“