Junioři o víkendu konečně za 3 body

SK Hokejbal Letohrad  x  TJ Lokomotiva Česká Třebová  7:1 (3:1, 1:0, 3:0)

střely 37:9, vyloučení 4:4, využití 2:1

branky Loko – 12:42 Zeman (Čapek, Kubínová)

Domácí Jeleni byli od začátku lepší a měli převahu. Jejich běhavý styl nám poslední roky, co jsme na krok líní, moc nevoní. A navíc když se dostaneme pod tlak, nejsme schopni se zorientovat v obranném pásmu a vždy tam je někdo mimo hru a hoříme a když už se dostaneme na balónek zazmatkujeme a ve snaze ho vyhodit skončí soupeři na hokejce. Tudíž výsledek 7:1 musíme brát, dokud se nezlepší naše hra jak bez balónku, tak samozřejmě s ním ….

Sestava Loko: Opavský – Vostrčil, Pirkl, Orlich, Kříž – Smutný, Řehák, Valíček, Čapek, Zeman, Kvasničková, Kubínvá

TJ Lokomotiva Česká Třebová x HBC Tygři Mladá Boleslav  4:2 (1:1, 3:1, 0:0)

střely 19:31, vyloučení 3:2, využití 1:0

branky Loko – 2:51 Pirkl (Zeman), 21:46 Pirkl (Smutný), 22:08 Řehák (Pirkl), 23:41 Čapek (Verner)

Hostům jsme měli po podzimu co oplácet. Zápas jsme nezačali dobře. Hned v úvodu jsme inkasovali, ale zanedlouho zásluhou Pirkla se skóre vyrovnalo a to nás trochu uklidnilo. Ve třetí třetině si hosté vybrali slabší chvíli a to je stálo zápas. Během jednoho střídání jsme dali dvě branky. Ve třetí třetině byli hosté sice lepší, ale bez nějakého vstřeleného gólu. Po dlouhé době výhra, tři body, dobrý bojovný výkon …

Sestava Loko – Opavský – Verner, Orlich, Zeman, Kříž – Smutný, Řehák, Pirkl, Čapek, Kvasničková, Valíček, Hájek, Kubínová