OLYMPUS DIGITAL CAMERA

TJ Lokomotiva Česká Třebová x HBC Hradec Králové 1988  2:5  (1:0, 0:1, 1:4)

střely 8:29, vyloučení 4:5, bez využití

branky Loko – 0:19 Řehák (Pirkl), 41:37 Pirkl (Řehák, Smutný)

Po zimní přípravě jsem vůbec nevěděl, co mám od týmu čekat, protože účast na ní byla mizerná. O to milejší bylo překvapení, když jsme od první minuty vedli. Postupem času se Hradec dostal do hry a ve druhé třetině zaslouženě vyrovnal. V této části hry jsme byli velice pasivní. Chyběl pohyb jak s balónkem, tak bez. Podržet hru po delší dobu od naší branky. Ve třetí třetině šli hosté do vedení, na což se nám povedlo zásluhou Pirkla odpovědět – 2:2. Bohužel 3 minuty před koncem se Hradec prosadil znovu. Střela od mantinelu prošla přes tři hráče a zapadla za gólmana. Zkusili jsme hru bez gólmana, ale inkasovali jsme ještě další dvě brány ….

Sestava Loko: Opavský – Vostrčil, Orlich, Zeman, Kříž – Pirkl, Řehák, Smutný, Kvasničková, Hyksa, Čapek, Hájek, Valíček