AUTOSKLO VYŠKOLILO LOKOMOTIVU Z PRODUKTIVITY

archivní foto

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice „B“ – TJ Lokomotiva Česká Třebová 4:0 (0:0, 4:0, 0:0)

Sestava ČT: Sterenčák – Jirmásek, Broulík, Tomeš, Laštovica, Hudec, Kvasnička, Válek, Hynek, Škeřík, Němec

Branky ČT: –
Střely: 33:23
Vyloučení: 3:1
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0

Michal Broulík, TJ Lokomotiva Česká Třebová:

„Druhý zápas letošního jara nám nevyšel. Po bezbrankové a vyrovnané první třetině, jsme ve druhé třetině podali, nebojím se říct, přímo ostudný výkon, kterého domácí využili v plném rozsahu. První branku vstřelili po dobrém náběhu a následné dorážce, druhá branka přišla po pěkné individuální akci a třetí se čtvrtou brankou od sebe dělilo jen několik málo vteřin. V následném oddechovém času a během přestávky mezi třetinami jsme si řekli několik málo bodů do dalšího průběhu zápasu. Jediné pozitivum bylo, že jsme další branku neinkasovali, ale nulová produktivita je velmi špatná, protože musíme si přiznat, že příležitosti ke skórování byly.“