VSTUP DO JARNÍ ČÁSTI SE VYDAŘIL

archivní foto

TJ Lokomotiva Česká Třebová – HbC Chlumec nad Cidlinou 5:1 (0:0, 1:2, 3:0)

Sestava ČT: Sterenčák – Jirmásek, Zeman L., Švec Š., Laštovica, Doubrava, Hudec, Řehák, Válek, Hynek, Švec M., Tomeš, Furik, Škeřík, Smutný, Jiruše

Branky ČT: 10:59 Jirmásek (Smutný), 14:16 Škeřík (Furik, Smutný), 19:31 Válek (Hudec, Řehák), 34:49 Zeman L. (Švec M., Laštovica), 44:54 Hudec (Válek)
Střely: 32:20
Vyloučení: 3:5
Využití: 1:0
V oslabení: 0:0

Michal Válek, TJ Lokomotiva Česká Třebová:

„Na první jarní zápas k nám přijel odvěký rival z Chlumce nad Cidlinou v okleštěné sestavě doplněnou B týmem. Základ byl chytit od začátku tempo zápasu po zimní přestávce, což se nám povedlo, diktovali jsme tempo hry od 1. minuty, bohužel po fatální chybě našeho obránce jsme prohrávali 0:1. Nadále jsme ale byli aktivnější a hráli jsme ve třetině soupeře. Do konce třetiny jsme otočili stav zápasu na 2:1. Ve druhé části jsme byli opět aktivnější a vyhráli jsme ji 1:0. V poslední třetině jsme si pohlídali výsledek, vstřelili ještě 2 branky a dohrávali jsme zápas s míčkem na našich holích. Z výkonu mužstva nejsem extra nadšený, i když se vyhrálo je pořád co zlepšovat a každý by si měl uvědomit, že začala sezóna a musí se makat od začátku, protože vyhranost v play off se bude hodit.“