Černý víkend s Ml. Boleslaví

TJ Lokomotiva Česká Třebová  x  HBC Tygři Mladá Boleslav  2:3  (0:0, 2:1, 0:2)

střely 32:21, vyloučení 3:3, br. v oslavení 0:1 – výtězná!!!

branky Loko – 21:10 Zeman ( Kvasničková), 25:25 Pirkl (Hájek)

Zápas jsme začali dobře, měli jsme převahu, ale nic z toho. Po té se osmělil soupeř a horko bylo na naší straně. Druhou třetinu jsme začali výborně, ale kolik šancí mi potřebujeme na vstřelení branky to je hrozné a když si vypracujeme vedení hned ho ztratíme. Do kabin se šlo za stavu 2:1. Ovšem ve třetí třetině soupeř zachytil naši špatnou rozehrávku a rázem bylo srovnáno. Když se utkání chýlilo ke konci byla nám nabídnuta početní výhoda, což se nám stalo osudným. Soupeř nám 2x unikl, Poprvé z toho bylo málem trestné střílení, které nakonec po konzultaci mezi sebou rozhodčí odvolali, ale za nedlouho už soupeř brejk využil. Znova buly u soupeře v pásmu znova samostatný únik a 6 vteřin před konce 2:3.  Fatální chyba by se dala přejít v žákovské kategorii, ale v juniorské je to opravdu průser. A nemůže za to trenér, ale ti hráči, kteří v danou chvíli byly ve hře..

sestava Loko: Vostrčil – Pleskot, Orlich, Verner, Kříž – Smutný, Řehák, Pirkl, Čapek, Zeman, Kvasničková, Hájek, Hyksa, Valíček

HBC Tygři Mladá Boleslav  x TJ Lokomotiva Česká Třebová  0:11  (3:0, 3:0, 5:0)

střely 39:27, vyloučení 6:4, využití 2:0

branky Loko –

Před odvetou v Boleslavi nám déšť pokropil trávník, aby nám neuskakovali balóny a hra byla rychlejší…. Pravdou bylo, že na mokrém plastu jsme klouzali jako na ledě a s hokejbalem to nemělo nic moc společného. Ale to je naše chyba. Plastových hřišť přibývá a máme mít na to obuv se kterou je to o malinko lepší. Ale to neznamená, že jsme museli odjet s nulou. Šanci jsme měli dost, ale to jsme zase u naší střelecké produkce … Ještě jeden takový poznatek. Na můj vkus jsme inkasovali už pár takový hle přídělů. A při vyčtu soupeřů se kterými máme ještě hrát. Máme se na co ještě těšit, asi něco nezměníme!

sestava Loko: Kaplan – Verner, Orlich, Vostrčil, Kříž – Smutný, Řehák, Valíček, Hyksa, Zeman, Hájek