Cečko – venku nestačilo na Žamberk

Žamberk : Lokomotiva Česká Třebová C  4 : 1

K zápasu jsem odcestovali v počtu 1+10, navíc z tohoto počtu byla jedna žena a dva mladší dorostenci. Zkušený lodivod domácích Motyčka měl díky naší sestavě, papírově velmi usnadněnou pozici. Zápas začal očekávaným náporem početně silnějších domácích. Několik šancí neproměnili, včetně nabídnuté přesilové hry v 8. minutě. Ovšem ani mi jsme ve 3. Přesilových hrách nic nepředvedli(a to doslova), a nedokázali jsme využít ani přesilovou hru 5 na 3 ba co víc, dokázali jsme vystřelit na bránu pouze 1x. Ve čtrnácté minutě prostřelil brankáře domácích Laštovica snad z druhé pořádné střely na branku.

I druhá třetina se nesla ve znamení tlaku domácích, kteří dokázali využít přesilovku ve 22. minutě. Poté následovala série velmi přísných vyloučení na  naší straně, jejímž vrcholem byla 2:40 trvající přesilovka domácích 5na3. Díky velmi dobrému výkonu gólmana Novotného a bojovnosti na hřišti však domácí naskytnutou šanci nevyužili. Bohužel tato oslabení nás stála mnoho sil, které nám ve třetí třetině scházeli. Domácí dokázali dát vedoucí gól hned v první minutě třetí třetiny, kdy předvedli vzorové řešení situace 3 na 2. Pak ještě přidali  třetí gól v 37. minutě. Opět jsme nedokázali nic vytvořit ani v přesilovce a při pokusu o powerplay jsme inkasovali 4 gól. Dnes si za předvedený výkon domácí berou právem tři body. Komentář Zbyněk Ruda

Sestava: Novotný-Stráník, Ruda, Nekvinda, Truhlář-Vohralík,Kvasničková,Laštovica, Němec, Vopařil, Čapek.

Branka: Laštovica