Junioři přetlačili Stříbro, ale v Plzni to byl pořádný kolotoč …

HC Buldoci Stříbro x TJ Lokomotiva Česká Třebová 2:3 (1:1, 0:0, 1:2)

střely 24:20, vyloučení 6:7, bez využití

branky Loko – 12:36 Smutný (Řehák), 36:20 Smutný(XXX), 39:34 Kvasničková (Řehák), xxx- to fakt nepřečtu

V duelu se Stříbrem jsme působili ospale… Asi nám dělalo problém větší hřiště? Nebylo to prostě ono. Soupeř byl aktivnější. A jen díky výtečně chytající Víškové jsme byli pořád v zápase. Domácí jako první šli do vedení. Nám se povedlo zásluhou souhry Řeháka a Smutného vyrovnat. Ve druhé třetině jsme měli dlouhou přesilovku 5 na 3, ale s tou jsme naložili prach bídně. Ve třetí třetině šli opět Buldoci to vedení. Naštěstí za nedlouho se nám podařilo vyrovnat Smutným, který nenápadnou střelou zaskočil všechny a hlavně gólmana domácích. O chvíli později jsme dali rozhodující gól a po nahrávce Smutného, Řeháka se prosadila Kvasničková. Vedení se nám podařilo uhájit i přes nápor domácích a nepřesné výroky dirigentů, ještě že to mrvili na obě strany a ani pak nechtěli vylézt z nory po zápase, aby si nevyslechli nějaké ty ovace …

HBC Plzeň x  TJ Lokomotiva Česká Třebová 13:2 (2:1, 8:1, 3:0)

střely 28:14, vyloučení 1:1, bez využití

branky Loko – 14:53 Řehák (Smutný, Zeman), 19:27 Řehák (Pirkl, Smutný)

Druhý víkendový zápas jsme odehráli v Plzni a od začátku bylo jasné, kdo bude favoritem. Jediné pozitivum bylo, že si v bráně odbyl premiéru Martin Kaplan, ale neměl to vůbec jednoduché. Domácí hráči ho vůbec nešetřili. A celý zápas do toho šlapali. Po první třetině byl stav sice jen 2:1 pro Mečouny, ale ve druhé třetině nám trochu došly síly a ukazatel skóre hned narostl. Nakonec se zastavil až na 13 brankách a my toho měli na dvě lajny plný brejle …

Sestava Loko: Víšková, Kaplan – Pleskot, Orlich, Zeman, Kříž, Verner – Smutný, Řehák, Pirkl, Kvasničková, Valíček, Hyksa, Kubínová