VSTUP DO NOVÉ SEZÓNY NEVYŠEL

TJ Lokomotiva Česká Třebová – SK Hokejbal Žamberk 4:6 (1:2, 0:1, 3:3)

Sestava ČT: Sterenčák – Jirmásek, Nekvinda, Broulík, Zeman B., Hudec, Kvasnička, Furik, Hynek, Švec M., Jiruše, Němec, Škeřík, Ruda

Branky ČT: 14:19 Furik, 39:14 Švec M. (Hynek), 43:09 Němec (Nekvinda, Škeřík), 43:19 Kvasnička (Broulík)
Střely: 25:30
Vyloučení: 1:4
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0

Michal Broulík, hrající trenér TJ Lokomotiva Česká Třebová:

„Úvodní zápas nové sezóny se nám nevydařil. Celkově hra neměla parametry, které od sebe očekáváme. První dvě třetiny byly vyrovnané se šancemi před oběma brankáři. Hosté byli v zakončení efektivnější. Ve třetí třetině po dvou rychlých brankách Žamberk odskočil, v reakci na průběžný stav jsme si vzali oddechový čas, abychom se zformovali. Následně se nám podařilo snížit, ale byla to pouze a jen kosmetická úprava. Vítězství jsme si nezasloužili a tři body spravedlivě získal lepší tým. Náš výkon se velmi těžko hodnotí, nebylo tam nic z toho, co chceme hrát a přesvědčili jsme se, že nás čeká pořádný kus práce, než budeme spokojeni. Teď máme o víkendu volno, takže se musíme v tréninku pracovat, aby v dalším kole byl výsledek lepší.“