PŘEDPOSLEDNÍ TURNAJ, ZNOVU FINÁLE, TENTOKRÁT PO PRODLOUŽENÍ PRO ZVOLEN

Před startem nové soutěžní sezóny 2018/2019 si ženy jely zahrát předposlední turnaj minihokejbalu Východočeského přeboru. Tentokrát se hrálo v Pardubicích na Svítkově. V deštivém počasí si hráčky z České Třebové došly až do finále, kde dokázaly svěřenkyně trenéra Michala Broulíka smazat dvoubrankové manko, ale na celkové prvenství to nestačilo, protože v prodloužení o vítězství rozhodl slovenský Zvolen.

Bárbíny Kyjov – TJ Lokomotiva Česká Třebová  1:1 (0:0,1:1)

Branky ČT: 7:23 Kvasničková P.

Střely: 13:23

Vyloučení: 1:0

TJ Lokomotiva Česká Třebová – ALTSOHL Zvolen  2:1 (1:0,1:1)

Branky ČT: 3:47 Kvasničková P. (Držmíšková), 10:20 Držmíšková

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice – TJ Lokomotiva Česká Třebová 0:4 (0:1,0:3)

Branky ČT: 2:31 Držmíšková, 7:38 Hyksová L., 9:32 Svobodová (Nováková), 13:45 Hyksová L.

TJ Lokomotiva Česká Třebová – HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice  3:1 (2:0,1:1)

Branky ČT: 0:37 Kvasničková P. (Hyksová L.), 1:15 Držmíšková (Hyksová L.), 8:02 Hyksová L. (Kvasničková P.)

Střely: 16:14

Vyloučení: 0:0

Finále

TJ Lokomotiva Česká Třebová – ALTSOHL Zvolen 2:3pp (0:1,2:1 – 0:1)

Branky ČT: 10:45 Kvasničková P. (Držmíšková), 12:44 Držmíšková

Střely: 22:24

Vyloučení: 0:1

Sestava ČT: Víšková – Držmíšková, Hyksová M., Kvasničková R., Hyksová L., Kvasničková P., Nováková, Svobodová, Novotná

Hodnocení Michal Broulík, TJ Lokomotiva Česká Třebová:
Už před odjezdem nám bylo jasné, že počasí v sobotu nebude nejlepší a nekončící déšť taky nebyl příjemný. Ale to nás nijak neotrávilo a celý den se nesl v pohodovém duchu. Realizační tým nijak netlačil na pilu a rozkaz zněl jasně: „Hlavně se na začátku sezóny nezranit a hrát tak, jak chceme….“ Po úvodní remíze s Kyjovem přišly očekávané vítězství. Pěknou sobotu nám trochu pokazil Zvolen v prodloužení finále, ale sportovně musíme uznat, že se soupeř dostal do vedení zaslouženě a my jen dotahovali. Celý tým zaslouží pochvalu, všechny hráčky včetně nové tváře Novotné, hrály velmi dobře. Máme před sebou poslední turnaj v Přelouči, kde chceme opět uspět.