Céčko jako „outsider“ udolalo prachovický Holcim

Lokomotiva Česká Třebová C : Holcim Prachovice  5 : 3

Ikdyž jsme v podzimní části ze šesti utkání prohráli pouze jediné, tak nás pan redaktor webu hokejbal Východ ve víkendové upoutávce nazval „outsidery“ a o to více nás motivoval. Ale neměl možnost si najít naše statistiky s Holcimem a tak mu to nemůžeme mít až tak za zlé. Utkáni jsme začali lépe, ikdyž hosté na naši první branku reagovali během další minuty. Druhou jsme přidali v oslabení ještě před první sirénou zásluhou Davida Jirušeho, který zachytil rozehrávků prachovických. V první minutě druhé části předvedl krásné zakončení akce kapitán Martin Němec. A když v polovině utkání při přesilovce zvyšovala Rullová na 4:1 zdálo se být o utkání rozhodnuto. Ale hosté si vzali oddechový čas po kterém na nás pěkně vlítli a na hřišti se přiostřilo. Vyžili jsme další přesilovku ve 26 minutě, když Lustyk z rohu poslal vzduchem přihrávku před branku a Jiruše ji přesně usměrnil popáté do sítě hostů. Holcim, ale utkání nezabalil a do konce třetiny snížil. Závěrečná třetina byla plná zbytečných vyloučení na naší straně. Hosté byli aktivnější a mi jsme víc diskutovali než hráli. Tři minuty před koncem hosté snížili na rozdíl dvou branek při přesilovce a my jsem jim nabídli ještě jednu. Naštěstí i soupeř nakonec utkání dohrával ve čtyřech a tak jsme opět favoritovi po dobrém výkonu v první polovině utkání sebrali body. Tři kola před koncem základní části jsme zatím na sedmé příčce, což jsme rozhodně nečekali.
Branky : 2 Rulla (Rullová), 14 Jiruše sh, 16 Němec (Jiruše), 23 Rullová (Rulla), 26 Jiruše (Lustyk)
Střely : 19 : 22 Využití 2:1 V oslabení 1:0
Sestava : Novotný – Nekvinda, Lustyk, Smažil, Kvasničková, Rullová, Rulla, Rybka,  Stráník, Truhlář, Němec, Hubl, Jiruše, Zeman