HOKEJBALISTÉ JSOU V SEMIFINÁLE 2. LIGY

SK Hokejbal Žamberk – TJ Lokomotiva Česká Třebová 0:7 (0:2, 0:1, 0:4), konec série 0:3

Hodnocení zápasu Michal Broulík, hrající trenér TJ Lokomotiva Česká Třebová:
„Jsme rádi, že se nám podařilo čtvrtfinálovou sérii s Žamberkem ukončit v nejkratším možném čase. První dvě domácí utkání nám vyšly na výbornou. Měli jsme výrazně lepší pohyb než soupeř. Vycházela nám kombinace, z čehož vyplynulo devatenáct branek, které se nám podařilo vstřelit. Třetí zápas byl se od prvních dvou lišil. Nebylo to ani tak taktikou soupeře, který nám dobře zahušťoval střední pásmo a byť se hrálo na větším hřišti, tak jsme hůře hledali skulinky v obraně domácích. Hráči Žamberku hrozili z rychlých protiútoků. Naštěstí pro nás se nám podařilo vstřelit během prvních dvou třetin pár branek. Definitivní pojistky přišly ve třetí třetině a my se můžeme těšit na dalšího soupeře.“

Sestava ČT: Sterenčák – Jirmásek, Doubrava, Tlapák, Laštovica, Broulík, Válek, Hudec, Kvasnička, Hynek, Řehák, Švec M., Furik, Tomeš, Škeřík, Němec

Branky ČT: 2:53 Tomeš (Škeřík), 14:10 Švec M., 26:53 Furik (Škeřík), 31:52 Škeřík (Tomeš, Furik), 32:37 Škeřík (Tlapák), 39:46 Hudec (Tomeš, Kvasnička), 43:20 Hynek (Jirmásek, Furik)
Střely: 15:41
Vyloučení: 5:1