SVITAVY DOSTALY VÝPRASK V PODOBĚ ČTRNÁCTI BRANEK

archivní foto

1. HBC Svitavy – TJ Lokomotiva Česká Třebová 0:14 (0:2, 0:6, 0:6)

Hodnocení zápasu Ondřej Hudec, TJ Lokomotiva Česká Třebová:
„Před zápasem jsme si důkladně řekli, že se nesmí opakovat minulý týden, kdy nám nevyšel zápas v Přelouči. Hned v prvním střídání ale přišla nedůsledná rozehrávka a soupeř po naší chybě trefil tyčku. Naštěstí jsme se prosadili pár desítek vteřin poté v podstatě z první akce a do konce první třetiny přidali druhou branku. Díky tomu jsme získali půdu pod nohama a ve druhé třetiny především díky lepšímu pohybu než měl soupeř, jsme navýšili skóre o dalších šest gólů. Třetí třetina se v ne úplně příjemném počasí dohrávala spíše z povinnosti v exhibičním tempu, kdy několik hráčů útočilo na hattrick. V posledním zápase před play-off šlo o velmi příjemnou výhru, ale rozhodně ji nemá smysl přeceňovat.“

Sestava ČT: Sterenčák – Dobrovský, Jirmásek, Švec Š., Laštovica, Nekvinda, Hudec, Kvasnička, Válek, Jiruše, Švec M., Hynek, Sláma, Škeřík, Němec

Branky ČT: 1:21 Jiruše (Hynek, Švec M.), 12:14 Hudec (Jirmásek, Dobrovský), 17:42 Jiruše, 19:11 Jirmásek (Válek, Kvasnička), 21:37 Válek (Hudec), 26:30 Jirmásek (Kvasnička, Válek), 27:24 Sláma (Němec), 27:46 Jirmásek (Válek), 31:02 Švec Š. (Němec), 32:51 Kvasnička (Hudec, Válek), 33:33 Hynek (Švec M.), 34:37 Němec (Sláma), 39:38 Válek (Němec), 44:44 Hudec (Jirmásek, Sláma)
Střely: 13:40
Vyloučení: 3:2