Dorost v play-off nestačil na Dobřany a sezóna pro něj skončila

TJ Lokomotiva Česká Třebová  x  TJ Snack Dobřany  2:4  (1:2, 0:1, 1:1)

střely 12:43, vyloučení 0:3, využití 1:0

branky Loko – 6:56 Smutný (Řehák, Zeman), 42:50 Vostrčil (Řehák, Zeman)

Zápas jsme začali výborně vstřelili jsme úvodní branku, ale paradox byl, že jsme se potom stáhli a pustili do hry Dobřany. Což byla chyba. Dát takovému soupeři prostor na hřišti. Hosté zápas rázem otočili a nám dalo zabrat než jsme se zase vrátili do hry a manko jsme již nedohnali. Šance byly, ale naše koncovka byla žalostná. V závěru jsme sice ještě při naší hře bez brankáře snížili, ale to byla už jen kosmetická úprava

Sestava Loko: Břeň – Pleskot, Orlich, Vostrčil, Verner, Mačátová – Smutný, Zeman, Řehák, Vodvárka, Karlík, Čapek

TJ Snack Dobřany  x  TJ Lokomotiva Česká Třebová  5:4  (0:1, 1:2, 4:1)

střely 54:33, vyloučení 5:4, využití 1:0

branky Loko – 14:17 Řehák (Smutný, Verner), 19:26 Smutný, 26:10 Řehák (Faltejsek, Čapek), 31:01 Řehák (Smutný)

K odvetě do Dobřan jsme z různých důvodu odcestovali pouze s osmi hráči a brankářem. Což mě osobně mrzí a to je ještě slušně řečeno!!! V Dobřanech na nás čekala krásná nová hala s plastovým povrchem. To je radost potom ten sport hrát. Do zápasu jsme nastoupili s jasnou taktikou pěkně odzadu, pokrýt střed hřiště a trestat chyby domácích. Což se nám vedlo náramně i v takovém počtu a po brankách Řeháka (3) a Smutného (1), jsme na začátku třetí třetiny vedli 4:2. Bohužel prostřední část třetí třetiny ze zdravotních důvodů proseděl/ležel kapitán Dominik Řehák a to se nám asi stalo osudným. Nikdo ho na hřišti nedokázal nahradit. Dvakrát jsme inkasovali a bylo srovnáno. To nás položilo a domácí stačili ještě před koncem utkání vstřelit vítěznou branku a nic s tím nezměnila ani naše závěrečná hra bez brankáře.

Za předvedenou hru se nemusíme stydět, spíš naopak. Což ocenil i trenér domácích.

Sestava Loko: Břeň – Pleskot, Orlich, Verner – Smutný, Řehák, Faltejsek, Čapek, Zeman