LOKOMOTIVA PŘEJELA VRTAČKY

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

HBC Chlumec nad Cidlinou – TJ Lokomotiva Česká Třebová 0:6 (0:1, 0:3, 0:2)

Hodnocení zápasu Jan Jirmásek, TJ Lokomotiva Česká Třebová:
„Chtěli jsme v Chlumci uhrát dobrý výsledek, což se nakonec povedlo, ale určitě se nerodil lehce. V první třetině jsme dali docela pěkný gól z jedné dobré šance, pak domácí zapnuli, začali běhat, měli jsme trochu problémy. Naštěstí ve druhé třetině jsme měli několik přesilovek a podařilo se nám je využít, takže to nás hodně uklidnilo a Chlumec trošku srazilo a ve zbytku zápasu jsme už byli lepší. Je dobře, že se nám to podařilo takhle uhrát, protože Chlumec je solidní soupeř. Před play off je to dobrá vizitka, že se nám docela daří a sehráváme se, jedině dobře. Doufám, že ve zbývajících zápasech se to potvrdí a udržíme pozici před play off a bude to dobrá sezóna.“

Sestava ČT: Sterenčák – Dobrovský, Jirmásek, Švec Š., Laštovica, Broulík, Hudec, Kvasnička, Válek, Hynek, Švec M., Furik, Jiruše, Škeřík, Němeec

Branky ČT: 2:32 Kvasnička (Hudec, Švec Š.), 22:41 Kvasnička (Válek, Švec Š.), 23:42 Švec Š. (Švec M., Hynek), 24:03 Hudec (Kvasnička, Válek), 35:40 Jirmásek (Válek), 41:50 Hudec (Kvasnička, Válek)
Střely: 22:31
Vyloučení: 5:3