Dorost těsně vyhrál v Olomouci

HBC Gladiotors Olomouc  x  TJ Lokomotiva Česká Třebová  5:6  (1:2, 3:3, 1:1)

střely 30:30, vyloučení 3:3, využití přes. 2:2

branky Loko – 9:20 Hyksa (Řehák, Smutný), 10:17 Řehák (Smutný), 22:29 Vodvárka (Vostrčil), 26:03 Řehák (Pleskot), 28:10 Karlík, 40:53 Řehák (Verner)

Utkání jsme nezačali dobře. Domácí byli od začátku aktivnější a někteří naši hráči s tím měli problém. Navíc měli v úvodu zápasu výhodu přesilové hry, to je ještě více dostalo do hry. Sice jsme první třetinu vyhráli 2:1, ale více to smrdělo u naší branky. Od druhé třetiny to bylo ve stylu domácí srovnali, my zase o jednu branku poodskočili. Nebyli jsme schopni utéct o dvě brány, a tak bylo pořád o co hrát. Jedno gólový náskok jsme si udrželi až do konce zápasu. S předvedenou hrou být spokojeni nemůžeme. Směrem dozadu byla řada nepřesností a lepší soupeř by z toho vytěžil více, tím nechci snižovat výkon domácích, kteří nám byli nečekaně vyrovnaným soupeřem.

Sestava Loko: Svoboda – Pleskot, Orlich, Verner, Vostrčil – Hyksa, Řehák, Smutný, Čapek, Karlík, Vodvárka