Dorost o gól prohrál v Pardubicích

HBC Autosklo H.A.K. Pardubice  x  TJ Lokomotiva Česká Třebová  5:4  (2:0, 1:0, 2:4)

střely 23:16, vyloučení 2:3, využití přes. 1:1

branky Loko – 40:16 Čapek (Řehák, Vencl), 42:17 Řehák (Hyksa), 43:36 Čapek (Vencl), 44:55 Faltejsek (Karlík)

Hned od úvodního vhazování na nás Pardubice vlétly a úvodní branka na sebe nenechala dlouho čekat. Svým pohybem nás motaly v obranném pásmu. Do konce třetiny přidali domácí ještě jednu bránu a do kabin šli za stavu 2:0. Ve druhé třetině se toho moc nezměnilo. Měli jsme nulový přístup, špatný pohyb po hřišti, v obraně jsme měli chaos, osobní souboje jsme nevyhrávali a nemít kolikrát štěstí a toho, že to domácí přehrávali až do pokladničky, mohlo být daleko hůř. Ve třetí třetině Pardubice přidaly další dvě branky a v pohodě si kráčely za vítězstvím. Ovšem z ojedinělé šance se nám podařilo snížit na 4:1. Před brankou zůstal zatoulaný a zapomenutý Čapek a nemýlil se. Od té chvíle domácí znejistěli a začali kupit chyby a v posledních 5 minutách 4 krát inkasovali a z jasně vyhraného zápasu udělali zbytečné drama. Ponaučení pro nás. Hrát se dá s každým. Každý dělá chyby, když je pod tlakem, ale musíme ho k nim donutit.

Sestava Loko: Břeň – Pleskot, Pirkl, Zeman, Verner, Kříž – Smutný, Řehák, Faltejsek, Hyksa, Karlík, Valíček, Vencl, Čapek