Dorost si z výjezdu Kladno/ Nové Strašecí dovezl 3 body

HBC Kladno x TJ Lokomotiva Česká Třebová  8:0  (0:0, 4:0, 4:0)

střely 40:11, vyloučení 4:1, využití 1:0, v oslabení 1:0

branky Loko: —

Do zápasu s kladenským Alpiqem jsme naskočili pouze s 8 hráči. Hráli jsme ,,zanďoura“, nic jiného nám ani nezbývalo. Čekali jsme, jestli se nám nepovede nějaký ten brejk a vydržíme hrát s domácími co nejdéle bez branek. První třetinu se nám to povedlo. Měli jsme i nějakou tu šanci, ale Faltejsek nevyužil ani jednu ze svých ,,vyloženek“. Ve druhé třetině nás domácí zlomili. Inkasovali jsme hned čtyřikrát a ve třetím dějství přidali domácí další čtyři branky a bylo hotovo. Nutno podotknout, že jsme domácím nedali výhru zadarmo a zápas jsme odmakali a za předvedený herní projev jsme se nemuseli stydět.

Sestava Loko: Svoboda – Pleskot, Řehák, Mačátová – Smutný, Faltejsek, Hyksa, Valíček, Kvasničková

HBC Nové Strašení x TJ Lokomotiva Česká Třebová 4:8 (0:3, 2:1, 2:4)

střely 27:35, vyloučení 4:5, využití 1:1, v oslabení 0:1

branky Loko –  2:19 Faltejsek (Smutný, Řehák), 9:17 Řehák (Smutný), 11:56 Smutný (Faltejsek), 25:11 Faltejsek (Smutný), 30:55 Řehák (Smutný), 34:44 Faltejsek (Smutný, Řehák), 36:03 Faltejsek (Smutný, Řehák), 42:05 Řehák (Verner, Smutný)

Druhý den nás čekal přejezd do nedalekého Nového Strašecí. Oproti zápasu v Kladně se k nám připojil další bek Honza Verner. Hned jsme měli dva kompletní útoky a 3 obránce, což je pohoda 🙂 . Tudíž jsme si chtěli odvést všechny 3 body. Od úvodu zápasu jsme měli herní převahu a vytvářeli si šance. Hlavně první útok, který se postaral o všechny branky. První třetinu jsme vyhráli s přehledem 3:0. Svými chybami a vyloučeními jsme mohli dostat domácí do hry. To se nám ve druhé třetině trochu povedlo. Ale v posledním dějství musel domácí brankář lovit balónek ze své svatyně hned čtyřikrát a o vítězi bylo rozhodnuto.

Sestava Loko: Svoboda – Pleskot, Verner, Mačátová – Smutný, Řehák, Faltejsek, Valíček, Hyksa, Kvasničková