Béčko po dobrém výkonu nestačilo na Chrudim

• OLYMPUS DIGITAL CAMERA

TJ Lokomotiva Česká Třebová B – HBC Jokerit Chrudim 4:6 (1:0,1:1,2:5)

V sobotu odpoledne se poslední českotřebovští Kohouti doma postavili třetí Chrudimi, které i přes vyrovnané dvě třetiny a hattrick Hrušky ve třetí třetině podlehli. „Začátek zápasu byl ve vlažnějším tempu. Ale už ve druhé minutě se střelou z otočky od mantinelu prosadil Hruška, který tak odstartoval svůj brankostroj. Do konce první třetiny se místo hry řešila vyloučení, zákroky a všechno možné jen ne hokejbal. U některých hráčů jsem měl pocit, že spíš přišli na hřiště poprat, než si zahrát. Hned v úvodu druhé části se sólem přes půl hřiště a nekompromisním zakončením prosadil Hudec a zdálo se, že bychom mohli konečně bodovat. Bohužel pak brankář Hrdlička vybral jednu ze svých slabších chvilek a lehké vyhození přes všechny čáry skončili až za jeho zády. Bohužel to nebyla jediná chyba. Z naší strany jich bylo jako máku. A když nejsme schopní ani při přesilové hře 5 na 4 nebo dokonce 5 na 3 skórovat, tak nemůžeme vítězit. Soupeř v poslední části vstřelil pět branek a rozhodl o svém vítězství. Snížení a následný hattrick z hole výborně hrajícího Hrušky body nepřinesl,“ zhodnotil zápas Michal Broulík.

Střely na branku: 25:25, Vyloučení: 5:12, Využití: 2:2, V oslabení: 0:1

Branky Č. Třebové: 01:05 Hruška (Mrštný D.), 15:12 Hudec, 32:46 Hruška (Mrštný M.), 37:41 Hruška (Němec)
Sestava Č. Třebové: Ehrenberger (od 16 min. Hrdlička) – Broulík, Doubrava, Mrštný M., Kalina, Hudec, Hübl, Kudlík, Hruška, Mrštný D., Němec, Tlapák, Jiruše

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA