Přípravka/mini/mikro – hodnocení podzimu

Důležité je , že nás to baví a je nás víc a víc …

Předem se omlouvám, za zpoždění, ikdyž jsem koncept článku měl připravený dříve než jsem dostal podklady k extralize dorostu, ale následně rychlost mých prstů na některých tlačítkách vše smazala. Ach ty křížky a otevřených několik záložek pro kontrolu… „Člověk se učí celý život a musí si pořád dávat bacha…“

Čas od podání červnových přihlášek do začátku soutěží nejmenšího potěru utekl strašně rychle a nebýt účasti Fandy na základním trenérském kurzu, tak bych asi hodně zvažoval skrečovaní soutěže. Ale nejen na nového trenéra by to byla docela podpásovka.

Naštěstí se naše počty trénink od trénink zvyšovaly. Ikdyž zájem byl po náborové akci „první školní den / první hokejbalový trénink …“ větší než ve finále skutečnost. Pravděpodobně to způsobovaly propagační předměty a možná i dozvuky „Mistryň světa z Pardubic“.

Přes všechny nesnáze, kterých nebylo málo jsme odehráli všechny turnaje v přihlášené kategorii a dokonce i dalších blizkých naší mini přípravce.

Je zatím hodně úsili nejen trenérů, ale rodičů a ve finále hráčů a hráček.

Všem za to patří velký dík!

Tréninky jsme s přicházejícím chladnějším a spíše deštivým podzimem přestěhovaly ze hřiště do tělocvičny a se začátkem prosince pro nás skončila podzimní část.

Musíme si odpočinout a to především trenéři, protože během podzimu jsme museli poshánět další brankařskou výstroj a doplnit tu původní o vestu. K tomu pravidelné doplňování nových registrací a dolaďování velikostí přileb atd., atd…

V jarní části nám tuto činnost hodně zpříjemní „svazová dotace“ za naše podzimní úsilí, kdy jsme nic nevynechali ba naopak odehráli něco navíc. Takže nejen pro nově příchozí budeme mít několik párů rukavic a přileb. Takže, kdo nedostane nejlepšího „Ježíška“ tedy „hokejbalového“ nemusí zas tak moc brečet. Třeba se u nás ještě něco najde…

Příchod jara přivede možná několik nováčků, ale určitě návrat „hokejek“ a tak dojde  k rozdělení naší základny na dvě skupinky. tak aby příprava byla co nejefektivnější. Pár důležitých kroků k tomuto rozhodnutí již bylo učiněno na schůzce trenérů. Třeba já jsem si doufám tzv. „uvolnil ruce“.

Pokud to bude jen trochu možné zkusíme obsadit všechny kategorie tedy od 3+0 možná až po jeden zkušební turnaj mladších žáků. Na základě schůzky komise mládeže našeho regionu, které jsme se zúčastnili společně s Michalem Broulíkem, máme předběžně slíben minimálně jeden z turnajů do Česká Třebová.

Takže se všichni máme na co těšit …

Ale „Pozor“ nebude čekat do jara, trénovat v oblíbené tělocvičně začneme už v únoru

Ještě jednou díky všem a hlavně „Fandovi“…

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *