Céčko v devíti nestačilo po chybách na Medvědy

Medvědi Pardubice : Lokomotiva Česká Třebová  C 5 : 2
„Na Svítkov jsme dorazili v neúplné sestavě a bylo to znát. Ještě před zápasem se přihnala silná bouřka s vydatným deštěm a hřiště se rázem proměnilo v brouzdaliště, což podstatně ovlivňovalo hru. I přes torzo týmu, který pravidelně nastupuje, jsme se v průběhu první třetiny dostali do vedení, když se od mantinelu s velkou dávkou štěstí prosadil Němec. Po přestávce přišla pětiminutovka, totální zkrat v našich řadách, kdy Medvědi vstřelili 4 branky a bylo po zápase. V poslední části jsme se herně zlepšili a měli několik slibných brankových příležitostí, ale za zády domácího brankáře skončila jen předbranková teč Němce. Jednalo se o první porážku v podzimní části, která pro nás zase tak moc neřeší, protože naš postavení v tabulce se zdá být stabilní. V následujících zápase se chceme hokejbalem hlavně bavit.“ Trenér Michal Broulík

branky Č.T.: – 12:34 Němec (Zeman), 39:57 Němec (Broulík)
Třetiny:0:1, 4:0, 1:1, střely: 22:14, vyloučení: 3:0, využití: 1:0, v oslabení: bez využití
Sestava ČT: Novotný – Truhlář, Zeman, Nekvinda, Němec, Broulík, Vopařil, Smažil, Laštovica, Kvasničková